Korpuss Aquaphor Viking Maxi

250.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
AQUAPHOR VIKING MAXI ūdens filtra korpuss.
AKVAFOR Viking ir mūsdienīgs sorbcijas ūdens filtrs, kurš spēj VISU ūdeni dzīvoklī attīrīt no aktīvā hlora atlikuma, organiskajām vielām, smago metālu joniem, rūsas un nepatīkamas smakas.
 


Sistēmas AKVAFOR Viking labās īpašības ir augsts ražīgums, liels resurss un lieliska ūdens attīrīšanas kvalitāte.
Tiek izgatavoti triju tipizmēru sistēmas AKVAFOR Viking korpusi. Atkarībā no izmantojamā moduļa, sistēma var izpildīt atšķirīgus ūdens attīrīšanas uzdevumus un tai ir atšķirīgs resurss un ražīgums. Modeļus MINI un MIDI to kompaktuma dēļ var uzstādīt pat telpas deficīta apstākļos. Pateicoties oriģinālajam korpusa stiprinājumam pie sienas un ātri izjaucamajam savienojumam, moduli var ērti nomainīt, pat ja filtrs ir uzstādīts grūti pieejamā vietā.
Universālā filtrējošā kompleksa "AKVAFOR Viking" izstrādē un ražošanā ir izmantoti kompānijas AKVAFOR speciālistu visjaunākie sasniegumi ūdens attīrīšanas jomā.

Markas AKVALEN šķiedrainie sorbenti AKVALEN ir jaunas paaudzes šķiedrainais helātu jonu apmaiņu sorbents. Pateicoties īpašai uzbūvei, AKVALEN "radniecība" smago metālu joniem ir 780 reizes augstāka, nekā kalcija un magnija joniem.Tas nozīmē, ka augsts cietības jonu saturs ūdenī netraucē dzīvsudraba, svina, vara un kadmija jonu likvidēšanai. Sudraba dinamiskās fiksācijas metode AKVAFOR filtrējošajos maisījumos tiek izmantota oriģināla sudraba dinamiskās fiksācijas metode. Iznākumā sudrabs tiek saistīts AKVALENE īpaši aktīvā – jonu formā. Tas ļauj ievērojami palielināt filtra bakteriostatisko efektivitāti, pazeminot sudraba kopējo saturu. Filtrēšanas efektivitāte - Parastam karbona blokam ir virkne trūkumu. Augsta ogles hidrofobitāte izraisa kanāla efektu un "mirušās" telpas izveidošanos. Rezultātā filtra efektivitāte var pazemināties līdz 50%. AKVAFOR karbona blokiem, kuri satur AKVALEN, šie trūkumi nepiemīt. AKVALENA augstās hidrofilitātes dēļ tādu karbona bloku var uzskatīt par ūdeni vadošu jonu apmaiņas matricu, kurā ir iekļautas aktivētās ogles granulas. Rezultātā ūdens plūsma pārvietojas visā filtra tilpumā. Filtrācija bez spiediena zaudēšanas AKVAFOR filtrēšanas moduļi AKVALEN šķiedras augstās hidrofilitātes dēļ atšķiras ar pazeminātu hidrodinamisko pretestību un palielinātu filtrēšanas ātrumu.
Tādi moduļi lieliski attīra ūdeni, praktiski nepazeminot spiedienu tīklā. Universālais filtrējošais komplekss
"AKVAFOR Viking" Ērti izjaucams savienojums (vārstspiede), ārējā vītne 3/4"
Korpuss no nerūsējošā pārtikas tērauda
Stiprinājums, kas nodrošina uzticamu korpusa hermetizāciju un atvieglo filtrēšanas moduļa nomainīšanu. Filtrēšanas modulis, kas sastāv no diviem koaksiāli novietotiem karbona blokiem. Augstas porainības ārējais karbona bloks ir izgatavots no aktivētās ogles un jonu apmaiņas helātu šķiedras AKVALEN. Augsta blīvuma iekšējais karbona bloks dziļai ūdens attīrīšanai.