Par Aquaphor

Kā izvēlēties ūdens filtru privātmājai
Vēsture:


udens filtri interneta veikals


AQUAPHOR® ir viens no lielākajiem sadzīves ūdens filtru ražošanas uzņēmumiem, kurā strādā vairāk nekā 800 pilnas slodzes darbinieku. AQUAPHOR® ūdens filtru izcilo kvalitāti apstiprina vairāk nekā 30 starptautisku patentu.

AQUAPHOR® ražošanas aprīkojums izmanto modernākos šķiedru adsorbentus, aktīvās ogles blokus, plastmasas lējumus un filtru montāžas elementus. AQUAPHOR® izpētes centrā tiek izmantotas ķīmiskās, mikrobioloģiskās, mehāniskās, automatizētās un dizaina laboratorijas.

AQUAPHOR® kvalitātes kontroles laboratorijā strādā pieredzes bagāti ķīmiķi, un tajā ir modernākais analītiskais aprīkojums, ieskaitot atomu spektrometru, kapilāro elektroforēzi, gāzes hromatogrāfu, UV spektrofotometru un filtru kvalitātes pārbaudes sistēmas saskaņā ar mikrobioloģiskajiem protokoliem NSF 42, NSF 53 un EPA.

AQUAPHOR® ražo gan ūdens attīrīšanas filtrus ar saviem zīmoliem, gan OEM produktus vadošajiem starptautiskajiem mazumtirgotājiem.

Visus AQUAPHOR® produktus un to ražošanu ūdens krāna ūdens attīrīšanai ir sertificējusi nacionālā valsts sertificēšanas aģentūra.

AQUAPHOR® ūdens filtri ir testēti un apstiprināti pārdošanai vairākās ES valstīts, Dienvidkorejā, Singapūrā un citās valstīts.

AQUAPHOR® piedāvā kvalitāti un pieejamas cenas, kā arī izplatītāju atlaides un ekskluzīvas izplatītāju teritorijas.

AQUAPHOR® ir vadošais starptautiskais POU un POE sadzīves ūdens attīrīšanas filtru sistēmu ražotājs.

AQUAPHOR® ražo augstas kvalitātes, uzticamus un lietotājam draudzīgus filtrus, izmantojot savus pētījumus par adsorbentiem (jonu apmaiņa un aktīvā ogle), bakteriostatiskajām piedevām (organiskās un neorganiskās), polimēra membrānām, aktīvās ogles blokiem, kompozītiem un novatorisku inženierprojektēšanu.

AQUAPHOR® izmanto iegūtos R&D rezultātus komerciālā un industriālā ūdens attīrīšanā.

Ja saskaraties ar atdalīšanas problēmu, ko tradicionālie adsorbenti un/vai membrānas atdalīšanas tehnoloģijas nespēj atrisināt, izmēģiniet AQUAPHOR® produktus.

udens filtri aquaphor

Aquaphor produkcijai ir piešķirts LGA sertifikāts, un tā pilnībā atbilst augstākajiem Eiropas un starptautiskajiem standartiem*.

sertificeti udens filtri
Aquaphor kvalitātes vadības sistēmai ir piešķirts TUV (Esene, Vācija) sertifikāts saskaņā ar ISO standartu 9001:2000.


AQUAPHOR® patenti:

ASV patents nr. US 6,387,260 B1
Filtrācijas ierīce šķidrumu attīrīšanai

ASV patents nr. US 5,521,008
Aktīvās ogles šķiedru ražošana

ASV patents nr. US 6,514,413 B2
Dzeramā ūdens dezinficēšanas metode

ASV patents nr. US 6,299,771 B1
Kombinēts adsorbenta elements

ASV patents nr. US 5,705,269
Modificēta aktīvā ogle

ASV patents nr. US 5,904,854
Ūdens attīrīšanas metode

ASV patents nr. US 6,391,185
Kombinēts atjaunojams absorbcijas ogles materiāls un tā reģenerācijas metode.

Par Mums:

SIA “187” ir tirdzniecības zīmola Aquaphor oficiāls dīleris Latvijā.

Galvenais kompānijas “187” darbības virziens ir vairāku filtru sistēmu piedāvājums, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības filtru pārdošana, ūdens filtru un filtrējošo elementu uzstādīšana .
Mēs piedāvājam Jums kvalitatīvus filtrus un ūdens attīrīšanas sistēmas, ražotas Krievijā un ASV.
Šobrīd ārzemju tehnoloģiju attīstības līmenis sasniedza ļoti augstu līmeni, reizēm ir ļoti grūti veikt izvēli tā vai cita ražotāja labā.
Kompānija "187" piedāvā plašu ūdens filtru sortimentu, ūdens filtrus kā ūdens mīkstināšanai, tā arī pilnai ūdens filtrācijai. Mēs palīdzēsim Jums  izvēlēties sistēmu, kas ir visvairāk piemērota ūdens attīrīšanai Jūsu mājā.
Noformējot pasūtījumu mūsu kompānijā, Jūs saņemsiet ne tikai tīru ūdeni, bet arī interjera rotājumu jūsu virtuvē. Mūsu speciālisti kvalitatīvi uzstādīs Jums ūdens attīrīšanas sistēmu. Mūsu kompānijas darbinieki var apkalpot klientus visā Latvijā!


KLIENTU ATSAUKSMES:

"Ļoti apmierināti ar ūdens kvalitāti. Paldies! Ar cieņu Zenta"

"Bija ļoti mazs vietas ūdens filtra uzstādīšanai. Akvafors darbinieki piedāvāja lielisku risinājumu - sistēmu Waterboss. Tik tiešām ļoti maza un kompakta iekārta, arī ūdens kvalitāte patīkami pārsteidza."

"Nomainījām veco filtru pret Akvafors filtriem, ūdens kvalitāte ir daudz labāka un arī filtri ir ļoti ērti nomaināmi. Ieteiksim arī draugiem." Olga

"Ļoti operatīvi piemeklēja filtrus un uzreiz uzstādija. Ūdens tik tiešām beidzot ir caurspīdīgs! Paldies Akvafors komandai!" Artis