Korpuss AQUAPHOR Viking MIDI

225.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
AQUAPHOR Viking Midi ūdens filtra korpuss.
Sistēmas AKVAFOR Viking labās īpašības ir augsts ražīgums, liels resurss un lieliska ūdens attīrīšanas kvalitāte. Modulis ir izgatavots sorbcijas karbona bloka veidā ar diferenciālu porainību. Ūdens tiek pilnībā attīrīts ne tikai no rūsas, smilts, citiem nešķīstošajiem piemaisījumiem un aktīvā hlora, bet arī no fenola, smagajiem metāliem un pesticīdiem. Satur AKVALEN. Paaugstināts moduļa resurss ļauj izmantot to ofisos, bērnudārzos un kafejnīcā.

Tehniakas ziņas:
Korpusa izmērs - 180 x 420 mm
Collas korpusa pievienojamas daļas izmēri - ¾

Kā tas darbojas: Divpakāpju maiņas moduļa pamatā ir divi koaksāli izvietoti karbonbloki. Filtra ārējais slānis ir makroporozas matrica,kas izgatavota no unikāla Akvalena šķiedras un granulētu aktīvo ogli ar poru izmēru 20 mikroni, droši aiztur mehāniskus piemaisījumus, smilti un rūsas.
Iekšējais slānis ir ļoti izturīgs karbonbloks, poru izmērs ir 5mkm, aiztur kaitīgas vielas, piemēram, aktīvo hloru, smagos metālus, un pat mikropiemaisijumus. Ir liela netīrumu aizturēšanas spēja. Dažādam funkcijam var būt aprīkots ar dažādiem nomainām filtras moduļiem. Izgatavots no granulētas aktīvas ogles maisījuma un jonu apmaiņas helātu Akvalen šķiedras.
Filtram piemīt antibakteriālas īpašības un droši novērš mikroorganismus no ūdeni.
Pateicoties unikālai moduļa struktūrai, patentētas šķiedra kombinācijai un granulveida sorbentam ir garantēta dziļa ūdens tīrīšana no visiemm piesārņojumiem, baktērijam un vīrusiem.

Moduļa paaugstinātais resurss dod iespēju izmantot to birojos, bērnu darzos un kafejncās:

Noņem piemaisījumus:
Marķēšanas (krāsu atloka) zila. Modulis ir paredzēts aukstā ūdena(4-40 C) tirīšanai.

Resurss: 25.000 l
Ražošana: 7 l / min