Dzeramā ūdens ultrafiltrācija industriālā mērogā

Cena pēc pieprasījuma
Iekļaut salīdzināšanā
Lai piemeklētu nepieciešamo ūdens sagatavošanas sistēmu, mums būs nepieciešams:
1. vidējais dienas patēriņš (m3/h);
2. maksimālais patēriņš (m3/h);
3. ienākošā ūdens rādītāji (analīze);
4. prasības izejošam ūdenim;
Runājot par dzeramā ūdens piesārņojumu, vislielāko popularitāti iegūst efektīva, droša un salīdzinoši lēta ūdens attīrīšanas tehnoloģija - ultrafiltrācija. Ar katru gadu, interese par šo sistēmu pieaug gan starp patērētājiem, gan starp speciālistiem. Gandrīz visā pasaulē tiek būvētas visas jaunās ultrafiltrācijas ūdens attīrīšanas iekārtas ar dažādu jaudu. Utrafiltrācijas process noslēdzas ar to, ka ūdens tiek piegādāts zem spiediena caur membrānu - puscaurlaidīgu membrānu.
Ir vairāki attīrīšanas varianti:
*nepārtraukta ultrafiltrācija;
*strupceļa ultrafiltrācija piesārņojumu nomešana, pie kuras pereodiski notiek pašattīrīšanās.
Sistēmas atšķiras arī atkarībā no metodes, ievadot koagulantu, var būt pereodiska un nepārtraukta padeve. Koagulanta pārslas apsorbē izšķīdinātās organiskās vielas un aizsargā iekšējās filtra poras no smalko daļiņu iekļūšanu un to turpmāku aizsērēšanu. 
Ultrafiltrācijas membrānas ir izgatavotas no kategorijas "know how", šim nolūkam tiek izmantoti tādi polimēru vielas, kā celulozes acetāts, poliētersulfons, polisulfonu, poliamīds, polivinilidēna difluorīds. Membrānas ir pamats ultrafiltrācijas procesam. Membrānu poras izmēros ir tikai 0.005-0.05 mikronas un spēja aizutrēt vairāk sīku daļiņu, tādus kā vīrusi un baktērijas. Mūsdienu polimēra membrānas ir ar augstu veiktspēju, iztūrīgi pret mikroorganismiem, kā arī pieļauj pereodiski stipru ietekmi uz ķīmiskajiem savienojumiem. Pateicoties tādiem faktoriem, kā resursu saglabājošās membrānas, samazināts patēriņš reaģentos, minimāli ekspluatācijas izdevumi membrānas iekārtās, ultrafiltrācija ir viena no perspektīvākajām metodēm ūdens attīrīšanā, attiecībā uz izmaksu un kvalitātes rādītājiem.
Centrālais elements ultrafiltrācijas sistēmas attīrīšanā ir automātiskās membrānas iekārtas. Tās attīrīšanas iekārtas ir samērā kompaktas, vienkāršas un ērtas ekspluatācijā. Industriālā vidē ultrafiltrācija nodrošina stabilitāti ūdens attīrīšanas tehnoloģiskās un sanitārās īpašības, nesasniedzamu alternatīvajām metodēm. Atkarībā no modeļa ir iespējams piemeklēt optimālu membrānas tipu, membrānas modeļu konstrukciju un iekārtas darba režīmu.
Kompānijas Aquaphor speciālisti pastāvīgi uzlabo ultrafiltrācijas tehnoloģiju. Atjaunojas un modernizējas attīrīšanas iekārtas, palielinās ierīču pieejamība, kas noved pie zemākām cenām. Tādejādi, ultrafiltrācija ir viena no izdevīgākajām mūsdienu tehnoloģijām, kas ražo attīrītu ūdeni rūpniecības sektorā. Bez tam mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties un uzstādīt sistēmas komplektu, par pieņemamu cenu, kā arī sniegs pilnu informāciju par ekspluatāciju un iekārtas uzturēšanu.