Maiņas moduļu MAXFOR+ Mg komplekts 3 gb

Optimizē minerālu sastāvu. Novērš nepatīkamu garšu un smaržu. Noņem hloru, svinu, varšu, dzīvsudrabu.
Resurss: 200 litri (1 mēnesis lietošanai 3 cilvēku ģimenē)
Tālāk ...

10.50 €
Iekļaut salīdzināšanā
AQUAPHOR MAXFOR+ maiņas kasetne nodrošina daudzpusīgu aizsardzību pret visbiežāk sastopamajiem piesārņotājiem krāna ūdenī. Uzlabojas tā garša un smarža, samazinās zvīņu daudzums. Kārtridžs efektīvi samazina hlora, smago metālu, dzelzs, pesticīdu, organisko savienojumu, cietības sāļu un citu piesārņotāju saturu.

MAXFOR+ satur AQUALEN, patentētu jonu apmaiņas mikrošķiedru ar 33 reizes lielāku virsmu nekā tradicionālajiem jonu apmaiņas sorbentiem. Ogles un mikrošķiedras filtra matrica attīra ūdeni pēc iespējas efektīvāk. AQUALEN neatgriezeniski saista smago metālu jonus, t.sk. svins, dzelzs, dzīvsudrabs.


Sorbcijas moduļa vide ir oglekļa bloks, kas ir izstrādāts no aktīvas ogles granulām un Aqualen škiedrām.


Smalka attīrīšana un baktericīda aizasrīdzība tiek veikta, pateicoties poru nelielam izmēram un aktīvam jonu sudrabam ar kuru ir modificēta šķiedra Aqualen.
Pateicoties Aqualen zīmola unikāliem šķiedrveida sorbcijas materiāliem, kombinācijā ar labākajiem aktivo ogļu zīmoliem, maināmais modulis B100-25 droši un neatgriežami aiztur ne tikai organisko savienojumu un smagos metālus, bet arī citus kaitīgus piemaisijuma veidus. 


Sorbcijas maisījums ogleķļa filtra (pa kreisi) un AQUPHOR filtra pa labi.

Lai apturētu baktēriju augšanu tiek izmantota, šķiedras AQUALEN modifikācija, kas satur, fiksēto matricā sudraba sorbentu. Pateicoties AQUALENT zīmola unikālam, šķiedrveida sorbcijas materiāliem, kombinācijā ar labākiem aktīvās ogles zīmoliem, maināmais modulis Maxfor droši un neatgriežami aptur, netikai organiskus savienojumus un smagos metālus, ber arī cita veida, kaitīgus piemaisījuma veidus. 


 
Noņēmams piesarņojums:
  • Aktīvais hlors 100%
  • Naftas produkti 95%
  • Fenol 99%
  • Pesticīdi 99%
  • Smagie metāli 99%