Maiņas moduļu MAXFOR+ H komplekts 3 gb

Samazina ūdens cietību un krāna ūdens piemaisījumus. Novērš nepatīkamo garšu un smaku. Noņem hloru, svinu, varu, dzīvsudrabu.
Tālāk ...

10.80 €
Iekļaut salīdzināšanā
AQUAPHOR MAXFOR+ H rezerves filtrs nodrošina universālu aizsardzību pret dažādiem piemaisījumiem, kas parasti sastopami krāna ūdenī. Tas uzlabo ūdens garšu un smaržu, vienlaikus samazinot katlakmens veidošanās ātrumu cietā ūdenī. Filtra kasetne efektīvi samazina ūdens cietību, hloru, smagos metālus, dzelzi, pesticīdus, organiskos savienojumus un citus piesārņotājus.

MAXFOR+ H satur Aqualen™, patentētu jonu apmaiņas šķiedru, kuras virsmas laukums ir 33 reizes lielāks nekā parastajiem jonu apmaiņas materiāliem, ko izmanto ūdens filtros. Apvienojumā ar augsta blīvuma īpaši smalkiem oglekļa absorbentiem tas nodrošina izcili augstu attīrīšanas veiktspēju. Aqualen™ neatgriezeniski saista smago metālu jonus, tostarp svinu, dzelzi, dzīvsudrabu un radioaktīvos izotopus.

MAXFOR+ H forma ir universāla un der citu zīmolu ES, Lielbritānijas un ASV ražotāju ūdens krūzēm.


Sorbcijas moduļa vide ir oglekļa bloks, kas ir izstrādāts no aktīvas ogles granulām un Aqualen škiedrām.


Smalka attīrīšana un baktericīda aizasrīdzība tiek veikta, pateicoties poru nelielam izmēram un aktīvam jonu sudrabam ar kuru ir modificēta šķiedra Aqualen.
Pateicoties Aqualen zīmola unikāliem šķiedrveida sorbcijas materiāliem, kombinācijā ar labākajiem aktivo ogļu zīmoliem, maināmais modulis B100-25 droši un neatgriežami aiztur ne tikai organisko savienojumu un smagos metālus, bet arī citus kaitīgus piemaisijuma veidus. 


Sorbcijas maisījums ogleķļa filtra (pa kreisi) un AQUPHOR filtra pa labi.

Lai apturētu baktēriju augšanu tiek izmantota, šķiedras AQUALEN modifikācija, kas satur, fiksēto matricā sudraba sorbentu. Pateicoties AQUALENT zīmola unikālam, šķiedrveida sorbcijas materiāliem, kombinācijā ar labākiem aktīvās ogles zīmoliem, maināmais modulis Maxfor droši un neatgriežami aptur, netikai organiskus savienojumus un smagos metālus, ber arī cita veida, kaitīgus piemaisījuma veidus. 


 
Noņēmams piesarņojums:
  • Aktīvais hlors 100%
  • Naftas produkti 95%
  • Fenol 99%
  • Pesticīdi 99%
  • Smagie metāli 99%