Korpuss Aquaphor Viking Pro

Pastiprināts korpuss aukstā ūdens priekšfiltrācijai
Tālāk ...

130.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
AQUAPHOR Viking Pro filtra izturīgais korpuss auksta ūdens mehāniskai filtrēšanai ir izgatavots no pastiprinātas plastmasas un ir izturīgs pret mehānisko spriegumu. Korpusa uzticamība ir vairākkārt pārbaudīta spiediena kritumam līdz 30 atm.

Viking Pro korpusam ir piemēroti gan moduļi pamata tīrīšanai no smiltīm, rūsas vai citām lielām daļiņām, gan sorbcijas moduļi auksta ūdens dziļai filtrēšanai no hlora un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem - AQUAPHOR B520 Pro un B520-13 kārtridžiem.

Ar lieliem dzeramā ūdens patēriņa apjomiem Viking Pro var aprīkot ar maināmu moduli dzeramā ūdens sagatavošanai - AQUAPHOR B150 Plus. Šis aprīkojums ir lieliski piemērots kafejnīcām, restorāniem un birojiem.

Viking Pro korpuss ir paredzēts lietošanai apsildāmās telpās. Komplektā ar metāla kronšteinu un noslēgtiem 1” metāla veidgabaliem.
 


Patentēti stiprinājumi, kas nodrošina ātru un drošu korpusa aizzīmogošanu un vieglu demontāžu moduļa nomaiņai.Ērts savienojums "amerikāņu". Iekļauts kronšteins un metāla stiprinājumi.Ērtākai kārtridžu nomaiņai uz filtra vāka ir spiediena samazināšanas poga.


Pilna komplektācija un tehniskie parametri

Tehniskie parametri:

Korpusa standarts: vikings
Ūdens temperatūra: līdz 38 grādiem. NO
Maks. spiediens: līdz 6,5 atm.
Savienojuma izmērs: 1"
Kārtridžu tips: B520
Augstums/diametrs: 606/222 mm.

Aprīkojums:

Korpusa komplekts: kolba, blīvgredzens, kolektors ar pogu un diviem stiprinājumiem G1, skava
kronšteins
Turētājs