GEYSER Allegro M

Ūdens attīrītāja korpusa kopējie izmēri, ne vairāk kā, mm. 470x430x420
Ūdens temperatūra ne vairāk kā 40 ° С
Produktivitāte līdz 200 l / dienā
Darba spiediens ir no 3 atm.
Uzglabāšanas tvertnes tilpums ir 12 l. (ūdens tilpums uzglabāšanas tvertnē ir 40–70% no tā tilpuma, atkarībā no spiediena ieplūdes ūdens krājumā).
Kalpošanas laiks 10 gadi
Tālāk ...

139.90 €
Iekļaut salīdzināšanā
Apgrieztā osmozes tehnoloģija, ko izmanto Geizeru Allegro M filtrā, ir ūdens filtrēšana caur daļēji caurlaidīgu membrānu. Membrānas poru izmēri ir tik mazi, ka iziet tikai ūdens molekulas. Lielākās daļas piemaisījumu, kā arī baktēriju un vīrusu, molekulu izmērs ir ievērojami lielāks nekā ūdens molekulām, tāpēc tās neiziet cauri membrānai. Sistēma darbojas ar spiedienu barošanas vadā vismaz 3 atm.

Komplektā ietilpst Vita mineralizators, lai piesātinātu attīrītu ūdeni ar noderīgiem kalcija un magnija sāļiem līdz optimālajam ūdens cietības līmenim - 1–1,5 mEq / l. Jaucējkrāns ar diviem vārstiem nodrošina ūdens piegādi ar minerāliem (ja vēlaties dzert glāzi ūdens, kas bagātināts ar noderīgiem mikroelementiem) vai bez tiem (tējas, kafijas pagatavošanai). Absolūti tīrā ūdenī pagatavotu dzērienu garša ir daudz bagātāka un aromātiskāka.

Attīrītā ūdens maksimālais tilpums ir 7,5 l;
Īpašs vārsts ūdens novadīšanai kanalizācijā, kad spiediens tvertnē ir lielāks par 4 atm .;
Divkāršās kolbas blīvējums;
Iztur spiedienu līdz 25 atm., Vismaz 100 000 ūdens āmuru ciklu. Pārbaudīts precizitātes mehānikas pētniecības institūtā;
Viss, kas nepieciešams pieslēgšanai komplektā.
ŪDENS TĪRĪŠANAS VEIDI, KURIEM ATKLĀS OSMOZES SISTĒMAS ĢEIZERIS ALLEGRO M:
Iepriekšēja apstrāde (ūdens apstrāde, lai palielinātu membrānas kalpošanas laiku): nogulšņu kārtridži PP 5 - 10SL - noņemiet nešķīstošās daļiņas līdz 5 mikronu lielumam (rūsa, suspensijas); CBC 10 - 10SL ir oglekļa bloks, kas izgatavots no augstas kvalitātes kokosriekstu aktīvās ogles ar porainību 10 μm. Resurss 6 - 12 mēneši atkarībā no ūdens kvalitātes.
Reversās osmozes membrāna 1812-50 GPD - visu piemaisījumu, ieskaitot baktērijas un vīrusus, noņemšana. Resurss 1 - 3 gadi (atkarībā no ūdens kvalitātes).
Oglekļa pēcfiltrēšana (aktivētā ogle) - uzlabo ūdens garšu. Resurss 12 mēneši.
Mineralizer B (RO) - bagātina filtrētu ūdeni ar mikroelementiem. Resurss 12 mēneši.