WaterBoss ProPlus 380 - ūdens mīkstinātājs un atdzelžotājs

1350.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Aquaphor PROPLUS 380 mīkstinātājs un atdzelžotājs ūdens attīrīšanai privātmājā vai dzīvoklī ir izstrādāts, lai novērstu jonu cietību (kalciju un magniju), dzelzi un mangānu no ūdens municipālajiem un lokālajiem ūdens apgādes tīkliem (dziļurbumiem, akām u.c.) Mīkstinātājs ir sertificēts saskaņā ar standartiem Water Quality Association S-100 (Ūdens kvalitātes asociācija, ASV), kas ir apstiprināts ar Ūdens kvalitātes asociācijas Zelta zīmogu. Mīkstinātājs, kas saskaņots ar starptautisko sertifikātu ASV, pēc higiēnas rādītājiem atļauts importēt, lai pārdotu Eiropas Savienības teritorijā, kā filtru ūdens mīkstināšanai un atdzelžošanai, ar nosacījumu, ka tiek ievērotas sanitārās normas un pareiza lietošana. Filtra materiāli ir droši, nav toksiski un neizdala ūdenī vielas, kas ir bīstamas veselībai un apkārtējai videi.
Tehniskie raksturojumi:
Maksimālā kompensējamā cietība 34 mg-ekv/l
Maksimālā dzelzs u mangāna koncentrācija pie ieplūdes 10 mg/l
Sāls daudzums vienai reģeneracijai 1,36 - 4,5 kg
Reģenerācijas ilgums 32 min (1,36 kg sāls)
Ūdens daudzums uz vienu reģenerāciju 83 l (1,36 kg sāls)
Savienošanas izmēri ieeja/izeja 1" vai 3/4"
Sāls uzkrājums 43 kg Jauda 220/12VAC, 50Hz
Maksimālā ūdens temperatūra 50C
Spiediens min/max 1,4 - 8 atm.
Izmēri 42*51*85 cm
Svars 62 kg
Mīkstinātājā ietilpst:
1. DIVDAĻĪGA FILTRĀCIJAS JAUDA Ietver sevī pašattīrošo smilšaino pirmsfiltru 20 mik. un filtru, kas novērš dzelzi, mangānu un cietību.
2. IEPAKOTAIS SMALKI IZKAISĪTA SORBENTA SLĀNIS Nodrošina maksimālu efektivitāti ūdens attīrīšanas laikā no izšķīdušā dzelzs, mangāna un cietības. Var būtiski samazināt sāls un ūdens daudzumu reģenerācijas laikā.
3. PATENTĒTS PLŪSMAS IZPLATĪTĀJS Nodrošina ūdens plūsmu caur VISU sorbenta saturu, novērš nestrādājošo zonu veidošanos.
4. UNIKĀLS KONTROLIERA DARBA ALGORITMS Ņem vērā faktisko ūdens patēriņu un ļauj izvēlēties optimālo darba režīmu, lai vairāk ietaupītu ūdeni un sāli reģenerācijai.
5. KONTROLIERIS Drošs, kluss, pilnībā automātisks.
6. IEBŪVĒTS PAŠATTĪROŠS FILTRS Neprasa nomaiņu, izskalojas reģenerācijas laikā.
7. IZTURĪGS PLASTMASAS KORPUSS