GEYSER Allegro

Ūdens attīrītāja korpusa kopējie izmēri, ne vairāk kā, mm. 470x430x420
Ūdens temperatūra ne vairāk kā 40 ° С
Produktivitāte līdz 200 l / dienā
Darba spiediens ir no 3 atm.
Uzglabāšanas tvertnes tilpums ir 12 l. (ūdens tilpums uzglabāšanas tvertnē ir 40–70% no tā tilpuma, atkarībā no spiediena ieplūdes ūdens krājumā).
Kalpošanas laiks 10 gadi
Tālāk ...

125.70 €
Iekļaut salīdzināšanā
Apgrieztā osmozes tehnoloģija, ko izmanto Geizeru Allegro filtrā, ir ūdens filtrēšana caur daļēji caurlaidīgu membrānu. Membrānas poru izmēri ir tik mazi, ka iziet tikai ūdens molekulas. Lielākās daļas piemaisījumu, kā arī baktēriju un vīrusu, molekulu izmērs ir ievērojami lielāks nekā ūdens molekulām, tāpēc tās neiziet cauri membrānai. Sistēma darbojas ar spiedienu barošanas vadā vismaz 3 atm.

Attīrītā ūdens maksimālais tilpums ir 7,5 l;
Īpašs vārsts ūdens novadīšanai kanalizācijā, kad spiediens tvertnē ir lielāks par 4 atm .;
Divkāršās kolbas blīvējums;
Iztur spiedienu līdz 25 atm., Vismaz 100 000 ūdens āmuru ciklu. Pārbaudīts precizitātes mehānikas pētniecības institūtā;
Viss, kas nepieciešams pieslēgšanai komplektā.
ŪDENS TĪRĪŠANAS VEIDI, KO VEIDO APMAIŅAS OSMOZES SISTĒMAS GEIZERA ALLEGRO:
Pirmsapstrāde (ūdens apstrāde, lai palielinātu membrānas kalpošanas laiku): nogulšņu patronas PP 5 - 10SL - noņemiet nešķīstošās daļiņas līdz 5 mikronu lielumam (rūsa, suspensija) - 2 gab .; CBC 10 - 10SL ir oglekļa bloks, kas izgatavots no augstas kvalitātes kokosriekstu aktīvās ogles ar porainību 10 μm. - 1 gab.
Resurss 6 - 12 mēneši atkarībā no ūdens kvalitātes.
Reversās osmozes membrāna 1812-50 GPD - visu piemaisījumu, ieskaitot baktērijas un vīrusus, noņemšana. Resurss 1 - 3 gadi (atkarībā no ūdens kvalitātes).
Oglekļa pēcfiltrēšana (aktivētā ogle) - uzlabo ūdens garšu. Resurss 12 mēneši.