Sadales grozs (plūsmas sadalītājs) HU6600 Canature 30'' 0,25 mm

Plūsmas apakšējais sadalītājs (sadales grozi) ir ūdens attīrīšanas sistēmu sastāvdaļas, filtrējot no apakšēja sorbenta (smiltis, aktīvā ogle, jonu apmaiņas sveķi utt.). Sadales sistēmas ir paredzētas, lai aizkavētu filtra materiāla daļiņas filtra korpusā, neļaut tām iekļūt vadības vārstā vai izskalot drenāžā, kā arī lai nodrošinātu vienveidīgāku ūdens padevi tīrīšanas sistēmai.
Tālāk ...

48.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
A= 585 mm
B= 283 mm
C= 53 mm
D= 63 mm
E= 145 mm

Filtra diametrs (collas / mm) 30 '' / 750 mm
Filtra montāžas caurums 4"
Slota izmērs 0,25 mm

Ūdens sistēmās tiek izmantoti augšējie un apakšējie plūsmas sadalītāji (sadales grozi). Augšējie aizsargā vadības vārstu no aizsprostošanās ar granulu slodzes daļiņām. Apakšējā daļa vienmērīgi sadala ūdens plūsmu, kas atstāj pacelšanas cauruli dažādos virzienos, kā arī savāc jau filtrēto ūdeni un nosūta to atpakaļ uz pacelšanas cauruli.
Izplatītāji atšķiras pēc formas, izmēra, diametra un citām īpašībām, kas ir pielāgotas ūdens attīrīšanas sistēmas īpašajām prasībām. Tomēr kopumā sadales iekārta ir kompakts gabals, kas izgatavots no izturīgas, triecienizturīgas plastmasas. Sadalītāja korpusa sienās ir vītņoti urbumi, kā arī caurums, caur kuru ierīce ir savienota ar ūdens pacelšanas cauruli. Korpusā vai sijās ir kalibrēti spraugas un savienojošās vītnes (kas stiepjas uz visām sānu plastmasas cauruļu pusēm).
Kā aizvietojami vai papildu elementi drenāžas un sadales ierīcēm, caurulēm, aizsargkomplektiem, skavām, adapteriem, spraudņiem, sprauslām un citām daļām, kas nodrošina ierīces funkcionalitāti un ūdens attīrīšanas sistēmu kopumā, tiek piegādātas.