RO Membrānas elements K-100S priekš Aquaphor OSMO Crystal un DWM-102S, 100gpd

Membrānas kasetne ļoti dziļai tīrīšanai un ūdens mīkstināšanai.
Attīra līdz pat 375 litriem ūdens dienā.
Nomaiņa ar visu korpusu.
Tālāk ...

Cena pēc pieprasījuma
Iekļaut salīdzināšanā
Šis modulis ir piemērots filtram DWM-41 un Akvafor-OSMO-100 izp.4 un 5,
kā arī filtra izsmidzinātājam Akvafor PS1-F-D OSMO-K-100-4-M.


* S marķējums nozīmē, ka drenāža (ūdens ar piemaisījumiem) tiek noņemta no membrānas moduļa - uz augšu, iet caur korpusu un tiek izvadīta kanalizācijā. Iepriekšējā modelī, DWM-101, drenāža tiek noņemta no membrānas moduļa dibena caur īpašu drenāžas cauruli.
Reversā osmoze

Reversā osmoze ir ūdens attīrīšana, izmantojot apgrieztās osmozes membrānu. Ūdens šajā attīrīšanas procesā tiek nodota caur membrānu (sava ​​veida "sietu"), poras kuru ūdens plūsmu, bet neļauj piemaisījumi tajā izšķīdinātu (ja instalācija nepārraida nekādus piemaisījumus - ne kaitīgas, ne noderīgi).

Reversās osmozes sistēma ļauj iegūt ļoti augstu tīrības pakāpi (tuvu destilētai). Reversā osmoze var noņemt no ūdens pat monovalentus jonus, piemēram, nātrija un hlora jonus.

Reversās osmozes iekārtās ir jāietver aktīvā ogle, jo pašā membrānā netiek inhibētas zema molekulārā svara, ļoti gaistošas ​​organiskās vielas (piemēram, hloroforms) un baktērijas.

Šādas iekārtas filtrētā ūdens kvalitāte ir stabila.

Tomēr šai metodei ir vairāki trūkumi:

pirmkārt, apgrieztās osmozes augi ir ļoti dārgi (izmaksas - no 100 USD un vairāk);
otrkārt, tie parasti ir zemi produktivitāte (20-25 litri dienā), un tādēļ dažos gadījumos ir nepieciešams uzstādīt glabāšanas tvertni;
treškārt, ūdens apgrieztās osmozes membrānas priekšā obligāti jāveic rūpīgi, mehāniski filtrējot;
ceturtkārt, ūdens pēc šādas apstrādes kļūst par "pārāk tīru" un nesatur ķermenim nepieciešamos mikroelementus, kas pēc to filtrēšanas jāpievieno ūdenim;
piektkārt, kad darbojas reversās osmozes sistēma, drenāžā tiek izvadīts līdz 50-75% apstrādātā ūdens. Pie izejas lietotājs saņem tikai 25-30% ūdens. Tiesa, ūdens ir ļoti labi attīrīts.