Pirmsfīltrs Aquaphor BigBlue Gross 20"

Sistēma AQUAPHOR Gross 20 labās īpašības ir augsts ražīgums, liels resurss un lieliska ūdens attīrīšanas kvalitāte.
Maģistrālie filtri sastāv no izjaucamās kolbas, materiāls - plastmasa un nerūsējošais tērauds.

Izmērs, korpusa tips un kartridžs tiek izvēlēts atkarībā no vajadzīgās produktivitātes darba apstākļiem.
Tālāk ...

90.00 € 72.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Maģistrālās Aquaphor BigBlue 20 kolbas tiek pielietotas lielo ūdens straumju filtrācijai pat tajos gadījumos, ja ūdens ir ļoti netīrs. Viena lielā kolba ļauj samainīt dažas lielā izmēra kolbas, tas ir ne tikai ekonomiski, bet arī drošs risinājums. 

Maģistrālie filtri sastāv no izjaucamās kolbas, materiāls - plastmasa un nerūsējošais tērauds, kurā ir ievietots maiņas filtra elements - kartridžs.
Izmērs, korpusa tips un kartridžs tiek izvēlēts atkarībā no vajadzīgās produktivitātes darba apstākļiem (karsts vai auksts ūdens) un tīrības līmeņi (no 1 - 20 mkm).
Visbiežāk tiek izmantoti kartridži ar filtrācijas slieksni 5 mkm.
Maiņas elementi ir stingri pievienoti korpusa filtriem.

Dažādu modifikāciju kartridži.
Visiem izmantotajiem materiāliem ir augsta izturība pret ķīmiskajiem efektiem, kas ļauj izmantot ne tikai mājsaimniecības vajadzībām, bet arī orpusi ir izgatavoti no saliekamās izturīga polipropilēna.
Korpusu var izmantot ne tikai sadzīvē, bet arī komerciālā un rūpnieciskā pielietojumā. Caurumi ir paredzēti kolbu montāžai priekš 4 skrūvēm uz vākiem (kā arī no pastiprinātā polipropilēna, melnā vai zilā krāsā). Visi šīs sērijas kolbu veidi var komplektēties ar ieejas puses vāku ar spiediena pazemināšanas pogu, kas ļauj nomest ūdens spiedienu, tādejādi atvieglo kartridžu maiņas procedūru. 


Aquaphor BigBlue 20:
Darba spiede: līdz 6,9 atm.
Darba temperatūra: līdz +38C