Maiņas kartridžu komplekts Aquaphor B510-03-02-07

CarbFiber filtra moduļu komplekts (5,3 un 0.8 mikronu). Mehāniskās pirmsattīrīšanas un dziļas ūdens attīrīšanas moduli.
Tālāk ...

32.00 € 31.50 €
Iekļaut salīdzināšanā
Primārās sorbcijas dzeramā ūdens attīrīšana.
Kopējais resurss - 8 000L. Paredzēts filtram - 10 collas. 


Modulis B510-03 - mehāniskās pirmsattīrīšanas modulis. Filtrē daļiņas līdz 5 mikroniem.
Aizsargā dziļus tīrīšanas moduļus (B510-02,B510-07) un pagarina to kalpošanas laiku, samazinot filtru uzturēšanas izmaksas. Ieteicams ūdenim ar augstu smilšu, rūsas un citu mehānisko piemaisījumu saturu.

Modulis B510-02 paredzēts dziļai ūdens attīrīšanai. Sorbcijas apstrāde un attīrīšana. Kārtridži ir paredzēti ūdens attīrīšanai līdz dzeramajam līmenim. Ūdeņraža oglekļa bloks uztver smagus metālus un citus bīstamus piemaisījumus, kas visbiežāk sastopami krāna ūdenī. Filtrē daļiņas līdz 3 mikroniem.

Modulis B510-07- ultrablīva galīga sorbcijas attīrīšana un dzeramā ūdens kondicionēšana. Filtrē daļiņas līdz 0,8 mikroniem.

Izmantotās CarbFiber Block tehnoloģijas:

Šis modulis ir izgatavots, izmantojot oglekļa bloka tehnoloģiju no ļoti efektīviem granulētiem un šķiedru sorbcijas materiāliem.
Ļoti blīvs šķiedras oglekļa bloks, kas izgatavots no pulverveida aktīvās kokosriekstu kokogles.
Modificētā šķiedra Aqualene izplata ūdens plūsmas super blīvā filtra vidē, lai panāktu vislabāko tīrīšanu.
Noņem organisko piemaisījumu un smago metālu atlikušās koncentrācijas. Satur klastera mikrokristālisko sudrabu kā baktericīdu.

  

Tiek izmantots kā maiņu moduļu pilns komplekts filtrā Aquaphor Trio (mīkstam ūdenim), vai ka pirmsfiltru komplēkts Aquaphor OSMO sistēmā. Aquaphor 510-03 (melnie atloki) - Universāls modulis iepriekšējai ūdens attīrīšanai. Aquaphor B 510 maiņas filtrējošie moduļi ir paredzēti ūdens daudziem attīrīšanas veidiem un tiek izmantoti Aquaphor korpusu sistēmā atšķirīgās kombinācijās.