KRAUSEN 75 LCD / LED with tank 2.5G (75 gpd)

Kompakta piecu pakāpju dzeramā ūdens attīrīšanas sistēma ar automātisku membrānas skalošanu. Privātai un komerciālai lietošanai.
Tālāk ...

256.00 € 199.00 €
Iekļaut salīdzināšanā

KRAUSEN RO 75 LCD - atvērta tipa reversās osmozes sistēma dzeramā ūdens dziļai attīrīšanai - līdz 280 litriem dienā. Filtrs ir aprīkots ar spiediena paaugstināšanas sūkni, kas ļauj ierīci savienot ar mājas ūdens apgādes sistēmu pat ar 0,5 atm spiedienu. Automātiska membrānas skalošana ievērojami samazina uzturēšanas izmaksas, vienlaikus pagarinot filtra kalpošanas laiku. Instalētais displejs kontrolē režīmus un darbības procesu. Filtrs ir aprīkots arī ar 10 litru tvertni tīram ūdenim.
 
Ūdens attīrītājs nodrošina krāna ūdens universālu attīrīšanu no dažādiem mehāniskiem un šķīstošiem piemaisījumiem, organiskām un neorganiskām vielām. Novērš nepatīkamās smakas, uzlabo ūdens garšu, samazina aplikumu nogulsnes. Pateicoties īpašai filtru membrānai, baktēriju skaits tiek samazināts par 4 tūkstošiem reižu, vīrusu skaits - vairāk nekā 200 reizes, no krāna ūdens tiek noņemti smagie metāli, pesticīdu atlikumi, aplauzumi un citas kaitīgas vielas.
 
Ūdens attīrīšanas sistēma sastāv no 5 filtriem:
 
Iepriekšējas mehāniskās tīrīšanas kasetne ir paredzēta, lai noņemtu mehāniskās daļiņas un suspensijas, kuru diametrs ir aptuveni 5-15 mikroni. Kasetnes kalpošanas laiks ir 4-6 mēneši.
 
Kārtridžs, kas satur granulētu aktīvo ogli, noņem hloru, organiskās vielas, gāzes un smakas, uzlabo ūdens garšu un krāsu. Kasetnes kalpošanas laiks ir 4-6 mēneši.
 
Kārtridžs uz saspiestās aktīvās ogles bāzes ir paredzēts ūdens papildu attīrīšanai no hlororganiskajiem savienojumiem un mehāniskiem piemaisījumiem, kuru izmērs ir līdz 1–5 mikroniem. Šis papildu posms 5-pakāpju filtrā ļauj labāk aizsargāt membrānu - kas savukārt kalpos ilgāk. Kasetnes kalpošanas laiks ir 6-9 mēneši.
 
Sistēmas galvenais elements ir membrānas tīrīšana. Vienkāršoti tas ir daļēji caurlaidīgs materiāls, caur kuru var iziet tikai ūdens un skābekļa molekulas. Membrānas darbība ir organizēta tā, lai visi tajā nonākošie piesārņotāji nenosēžas uz virsmas, bet tiek izskaloti kanalizācijā. Membrānas kalpošanas laiks ir 60 mēneši.
 
Iekšējā kārtridžs ir oglekļa savienojuma filtrs, kas uzlabo ūdens kvalitāti. Kalpošanas laiks - 12-18 mēneši.
 
Visas kasetnes ir mūsu sortimentā, tās ir viegli un vienkārši nomainīt pats.

Specifikācijas:
Produktivitāte: līdz 0,2 l / min
Vienības izmērs: 35 x 12 x 26 cm