Jonu apmaiņas sveķi ūdens mīkstināšanai un atdzelžošanai (20kg/maiss) - PC002

65.00 €
Iekļaut salīdzināšanā

Jonu apmaiņas sveķi PC002 ūdens mīkstināšanai un atdzelžošanai.

Jonapmaiņas sveķi PC002 ir premium klases gēla katjonu apmaiņas sveķi, kuriem ir augsta apmaiņas kapacitāte. Jonu apmaiņas sveķi plaši tiek izmantoti industriālā ūdens attīrīšanā, sadzīves ūdens attīrīšanas sistēmās un tiek piegādāti Na- formā.
Katjoni noņem cietības jonus (kalcijs un magnijs) no ūdens, mainot tos uz nātrija joniem. Tajā brīdī, kad sveķu tilpums ir izsmelts ir nepieciešams veikt reģenerāciju ar nātrija hlorīda šķīdumu.
Jonapmaiņas sveķi PC002 tiek piegādāti lodveida granulās, kam sastāvs ir standarta graudu lielumā. Šīs markas katjoniem ir izturība pret oksidantiem un tāpēc lietošanas nosacījumi sveķiem PC002 var ievērojami atšķirties rūpnieciskos procesos. Tas lielā mērā atšķir šo produktu no citiem analogiem.
Jonapmaiņas sveķu zīmola PC002 kvalitāte ir apstiprināta neatkarīgā starptautiskā organizācijā "Ūdens kvalitātes kontrole".
Sertifikāts apliecina, ka jonu apmaiņas sveķi PC002 nerada nekādu kaitējumu cilvēku veselībai un videi un to var izmantot ūdns sagatavošanai augstas kvalitātes dzeramajam ūdenim.
Tehniskie raksturojumi:
1. Ārejais izskats - puscaurspīdīgi sfēriski graudi tumši dzeltenā-brūnā krāsā
2.Matricas struktūra - gēla
3. Jonu forma - Na+
4. Granulu izmērs - 0.3-1.2 mm
5. Mitrums - 43-52 %
6. Maksimāla darba temperatūra, ne mazāk - 1.9
7. Diapazons ph - 0-14