Flokulants NALCO 9909

NALCO 9909 ir augstas molekulmasas katjonu flokulanta pulveris.
Tālāk ...

Cena pēc pieprasījuma
Iekļaut salīdzināšanā

Ieguvumi
Lieliski rezultāti dūņu atūdeņošanā.
Samazina filtru kūku iznīcināšanas izmaksas.
Laba veiktspēja tādās vidēs kā centrifūgas un filtru preses.

Izmantojot
Notekūdeņu attīrīšanai primārajos un sekundārajos dzidrinātājos un flotācijas ierīcēs.
Kā flokulants neapstrādāta ūdens attīrīšanas un filtrēšanas sistēmās.

Devas
Nalko ieteiks optimālo devu, kas nepieciešama, lai programma būtu pēc iespējas efektīvāka jūsu konkrētajiem sistēmas apstākļiem. Nepieciešamā deva ir ļoti atkarīga no lietošanas un sistēmas apstākļiem.

Lai izmantotu NALCO 9909, reaģents jāizšķīdina koncentrācijā no 0,1 līdz 0,3%, savukārt sagatavotajam šķīdumam ir nepieciešams nogatavināšana.

NALCO 9909 vispirms jāizšķīdina tīrā ūdenī. Pieejamas automātiskas sajaukšanas sistēmas. Dažos gadījumos vislabāko sniegumu var sasniegt, secīgi atšķaidot līdz koncentrācijai 0,05% pirms dozēšanas.

Materiāli
Uzglabāšanas un lietošanas iekārtām (sūkņiem un līnijām) jābūt izgatavotām no PVC, polietilēna, teflona vai nerūsējošā tērauda. Saskaroties ar tīru izstrādājumu, nelietojiet alumīniju, misiņu vai oglekļa tēraudu.

Apelācija
Individuālie aizsardzības līdzekļi, piemēram, brilles un gumijas cimdi, ir ļoti ieteicami kā standarta piesardzības pasākumi. Izmantojiet DDL kā vienīgo oficiālo drošības un vides informācijas avotu.

Produktu var uzglabāt vismaz 12 mēnešus no nosūtīšanas dienas, ja oriģināls neatvērts konteiners ir saglabāts un normālos uzglabāšanas apstākļos. Glabājiet traukus cieši noslēgtus, lai izvairītos no mitruma iekļūšanas.