ECOSOFT rezerves filtru komplekts 1-2-3 RO

Komplektā ietilpst trīs Ecosoft kārtridži, kas nepieciešami ūdens attīrīšanai membrānas elementa priekšā mājas filtrā ar reversās osmozes tehnoloģiju. Uzlabotajā komplektā ietilpst divas oglekļa kārtridži, tāpēc tas ir piemērots ūdenim ar augstu hlora saturu.
Tālāk ...

15.35 €
Iekļaut salīdzināšanā

Mērķis: iepriekšēja ūdens attīrīšana ar augstu hlora saturu, membrānas elementa un Ecosoft reversās osmozes sistēmas aizsardzībai un efektīvai darbībai kopumā.

Ecosoft CHV3ECO uzlabotais kasetņu komplekts reversās osmozes sistēmām sastāv no:
Pirmais posms ir Ecosoft bakteriostatiskā polipropilēna kasetne, kas noņem mehāniskos piemaisījumus līdz 5 mikroniem, saglabā smiltis, rūsu un citus suspendētos piemaisījumus, kā arī pagarina citu kārtridžu kalpošanas laiku.
Otrais posms ir augstas kvalitātes granulēta aktīvās ogles kārtridžs, kas efektīvi noņem hloru un hlororganiskās vielas, aizsargājot membrānu.
Trešais posms ir kārtridžs, kas izgatavots no PRESSĒTAS AKTĪVĀS OGLES. Pēdējā smalkā tīrīšana uz saspiestas aktīvās ogles kasetnes. Kokosriekstu čaumalas kokogles noņem hloru un hlororganiskos savienojumus, kā arī saglabā mazākās mehāniskās daļiņas.

Piezīme:
Ieteicamais maināmo priekšfiltru kasetņu lietošanas laiks ir 3-6 mēneši.
Attīrīšanas pakāpe ir atkarīga no attīrītā ūdens kvalitātes un darbības laikā var mainīties.

Šo kārtridžu komplektu var izmantot tikai aukstā ūdens filtrēšanai. Piemērots reversās osmozes sistēmām, tostarp tādiem modeļiem kā:

Ecosoft P'Ure AquaCalcium;
Ecosoft P'Ure;
Ecosoft Absolute;
Ecosoft standarts.