Kabineta tipa mīkstinātājs CANATURE CS15H-1035 1''

Ražotājs: Canature
Materiāls: plastmasa
Izmēri: 346 × 476 × 1085 mm
Sāls iekraušana: 52 kg
Produktivitāte: 1,5–2,5 m3 / h
Savienojums: 3/4 "
Darba spiediens: no 1,5 līdz 6 atm
Spriegums: 220 V; 50 Hz
Tālāk ...

430.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Kabineta ūdens mīkstinātājs CS15H-1035 ir kompakts ūdens attīrīšanas filtrs dzīvoklim ar 2-3 vannas istabām, kurā dzīvo no 2 līdz 6 cilvēkiem. Tas ir izgatavots pēc mūsdienīga dizaina, kas paredzēts ūdens mīkstināšanai (samazina cietības sāļu - kalcija un magnija saturu).

Filtru veido kompakts skapis ar jonu apmaiņas sveķu cilindru un daudzfunkcionāls vadības vārsts. Birojam ir arī sāls sistēma filtrējošā materiāla reģenerācijai (resursu atgūšanai). Tieši skapja korpusā ir tablešu sāls pildīšana reģenerācijai.

Unikāls vadības vārsts nodrošina filtra absolūtu autonomiju, rūpējas par pastāvīgu attīrīta ūdens padevi un neprasa pārāk daudz uzmanības.

Mīkstinātāja darbības princips:
Filtrs ir pievienots aukstā ūdens padevei. Iepriekš attīrīts no mehāniskiem piemaisījumiem, ūdens nonāk filtra korpusā, piepildīts ar jonu apmaiņas sveķiem. Ūdens iziet cauri sveķu slānim, bet cietības sāļi no ūdens tiek saglabāti uz sveķiem. Attīrīts ūdens patērētājam tiek piegādāts caur korpusa centrālo cauruli.

Pēc tam, kad sveķu mūžs ir beidzies, kad tie vairs nevar absorbēt stingruma jonus, vadības vārsts filtru nodod reģenerācijas režīmā. Klientu ērtībām vārsta iestatījumi tiek ieprogrammēti tā, lai filtrs tiktu reģenerēts, kamēr nav ūdens patēriņa.