Bakteriostatiskā polipropilēna kasetne Ecosoft 2,5x10, 5 µm

Polipropilēna putu kasetne Ecosoft 2.5 "x10" ir paredzēta plūsmas filtriem un reversās osmozes sistēmām. Filtrēšanas jauda ir 5 mikroni. Bakteriostatiskas piedevas klātbūtne nodrošina drošu aizsardzību pret gļotu veidošanos. Kārtridžs der gan Ecosoft filtriem, gan citu zīmolu modeļiem.
Tālāk ...

2.50 €
Iekļaut salīdzināšanā
Ecosoft 2,5"x10" polipropilēna putu kasetne ar bakteriostatiskām īpašībām ir paredzēta krāna ūdens pirmapstrādei. To var izmantot gan kā plūsmas filtru daļu, gan reversās osmozes sistēmām. Kasetne nodrošina 5 mikronu filtrēšanas pakāpi. Kārtridžs satur pārtikas kvalitātes bakteriostatisku minerālvielu piedevu. Tas uz pusi samazina gļotu veidošanos uz visas kārtridža virsmas. Bakteriostatiskais komponents tiek vienmērīgi iekausēts materiālā, izmantojot īpašu tehnoloģiju.

Tīrīšanas laikā ūdens iekļūst kārtridžā un iziet cauri filtra materiālam. Filtrēšanas procesā no ūdens tiek noņemtas mehānisko piemaisījumu daļiņas: dūņas, smiltis, rūsa un katlakmens. Pēc tam ūdens tiek nosūtīts patērētājam vai nonāk nākamajā attīrīšanas posmā.

Kārtridžs ir paredzēts aukstā krāna ūdens attīrīšanai no mehāniskiem piemaisījumiem:

smiltis;
Ila;
rūsa;
Sārņi.
Kā arī kasetnes izmantošana nodrošina drošu cauruļvadu un santehnikas aizsardzību no mehāniskiem bojājumiem.

Raksturlielumi

 Produktivitāte: 30 l/min
 Izmēri: 63 x 254 mm
 Darba spiediens: līdz 6 atm
 Resurss: līdz 15 000 l