Aktīvās ogles filtrs AF 1144 3/4"

415.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Ogles filtrs Kolonn AF 1144 ar automātisko vārstu, elektrodispleju, automātisko filtra skalošanu un netīrumu novadīšanu kanalizācijā.
Tieši pateicoties augsti kvalitatīvās ogles izmantošanai, kas ir iegūta no kokosriekstu čaumalām, šīs sērijas ogles filtriem ir augsta veiktspēja un nozīmīgs resurs. Tas ļauj izmantot šos filtrus mājsaimniecības un komerciālajos mērķos. 
Šīs filtra modelis tika izstrādāts ar mērķi - attīrīt ūdeni ne tikai atseviški, bet arī kompleksās ūdens attīrīšanas sistēmu sastāvā. Filtrs strādā automātiski, filtrācijas spēja atjaunoties ar ūdens reversās strāvas skalošanu, šīs process notiek ar noteiktajā intervālā, izdevīgajā laikā.
Reģenerācijai nav nepieciešama ķīmisko reaģentu izmantošana. Ar mērķi optimizēt filtra darbību (samazināt filtra slodzi) iespējams izmantot uzglabāšanas tvertnes un citas papildu iekārtas.

Tehniskie parametri:
- Darba produktivitāte: 0,8 m3 / h
- Maksimālā produktivitāte: 1,2 m3 / h (ar tādu produktivitāti filtrs var strādāt ne vairāk par 10 min)
- Darba spiediens: 2-6 atm.
- Spiediena kritums filtrā: 0,4-0,8 atm.

Korpusa izmēri:
- Diametrs: 26 cm
- Augstums: 120 cm

Montāžas izmēri: 
- Ieeja/izeja: 3/4"
- Vadības bloks: Runxin F71P1

Droša mehāniskā daļa, izturīga pret koroziju. Vadības paneļa bloķēšanas funkcija: ja panelis netiek izmantots minūtes laikā, tas tiks bloķēts, lai izvairīties no nepareizā darba.
Krāsains LCD (šķidr kristāliskais displejs): krāsainajs displējs regulāri rāda sistēmas paremetrus darba režīmā, ja elektroenerģijas sniegšana ir pārtaukta vairāk, nekā 3 dienas, dotā laika nozīme mirgos, signalizēs par pārinstalēšanas nepieciešamību, ja nav elektrības piegādes - pārejie parametri saglabājas.
Vārstam ir divu veidu laika skaitīšanas: pa dienām un pa stundām, kas viegli uzstādas ar slēdzi uz plates.
Ir izejas signāla savienotājs. Pēc apstrādātā ūdens apjoma reģenerācijas var sākties nekavējoties pēc norādītā ūdens apjoma izstrādāšanas, vai tikt atlikta.