Filtrācijas materiāls AFM media grade 3 (21 kg)

AFM - tas ir augsti tehnoloģisks filtrācijas materiāls, materiālu izgatavo no zaļas stikla taras.
Tālāk ...

49.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
AFM noņem 80% no visām daļiņām ūdenī līdz 4,5 mikroniem. Labākais tīrīšanas rezultāts, kas var dot augstas kvalitātes smiltis - 8 mikroni.
Rezultāti tika iegūti filtros, kas darbojas ar filtrēšanas ātrumu 20 m / h bez flokulācijas. Tāpēc rezultāti dod tiešu dažādu filtru materiālu salīdzinājumu.
Stikla ķīmija, daļiņu forma un īpaši aktivizēšanas process dod AFM svarīgas īpašības, kas ir nepārprotami pārākas par smiltīm un stikla smiltīm kā filtru pildvielām. Daļiņu lielajai virsmai ir spēcīga negatīva lādiņa organisko vielu un nelielu daļiņu adsorbcijai.
Virsmai ir arī katalizatori metāla oksīdu veidā, kas rada brīvos radikāļus un līdz ar to augstu redokspotenciālu (redokss). Tāpēc AFM ir pašdezinficējošs. AFM novērš baktēriju koloniju veidošanos un ir unikāls, bioloģiski izturīgs filtra materiāls.

Spēja aizturēt daļiņas ir ļoti svarīgs moments jebkurā filtrēšanas sistēmā. Dzeramajā ūdenī un peldbaseinu sistēmās, kur kripto-sporiāli ir liels slimību risks, filtriem jābūt stabiliem un spējīgiem turēt parazītus. Smiltis un AFM bija vienīgie materiāli, kas radīja stabilu filtrēšanas barjeru.

 
3. līmenis = 2-6 mm papildu paliktnis, zemāk par 2. līmeni.

Produkta nosaukums -  AFM Grade 3 ;
Iepakojums - 25kg;
Produkta kods - drydenaqua-03.