Aerācijas komplekts 2472 Runxin komplektā ar kompresoru un skaitītāju

Ar mērķi nodrošināt efektīvo darbību aerācijas sistēmās, nepieciešami šādi nosacījumi: nepieciešams:
Maksimālajam ūdens spiedienam vajadzētu būt 6,0 atm;
Minimālajam ūdens spiedienam vajadzētu būt 2,0 atm;
Mitrums nevar pārsniegt 70%;
Temperatūra no +2 līdz 35 grādiem С;
Neietekmē tiešas saules gaismas;
Likvidējas, uzstādot izveidi iekšpusē putekļsūcēju mājokļiem.
Tālāk ...

3814.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Ūdens attīrīšanas aerācija
Diez gan bieži ūdens attīrīšanas sistēmas ir ar atdzelžošanas funkciju, aprīkotas ar papildu aerācijas kolonnām. Tās tiek izmantotas kā kontakta kameras, kurās tiek realizēts ūdens skābekļa process. Pateicoties tam, mangāns un dzelzs, kas sastāv ūdenī, tiek oksidētas, bet gāzes, izšķīdušās ūdenī, tiek aizstāti. 

Aerācijas ierīce
Aerācijas kolonnas sastāv no kompresora, atdalīšanas tvertnes, plūsmas sensora un liekās gāzes iekārtas. Gaisa maisījums tiek kolonnā ar kompresora palīdzību. 
Gaisa burbuļi tiek caur sāls šķidrumu, vēlāk gaisa vārsts lieko gaisu attīra. Tādā veidā, realizējas dabas skābekļa ūdens piesaistījums. Aerācijas kolonnas var piemēroties personīgi, vai kā sastāvdaļa no dažādās ūdens attīrīšanas sistēmām. 

Aerācijas kolonnu izmantošanas priekšrocības 
Efektīvs un parasts ūdens atdzelžošanas veids.
Atdzelžošanas pamats un ūdens attīrīšana ir aerācijas process, tam nav nepieciešams papildus reaģentu izmantošana. Tiekot kolonnas aerācijas tvertnē, skābeklis oksidē mangānu un dzelzi, izspiež izšķīdinātās gāzes no ūdens (piemēram - sērūdeņrradi).
Augsta produktivitāte.
Realizējas ar kolonnas aerācijas palīdzību skābekļa piesaistījumu, tā ir visefektīvākā metode, t.k. ūdens aerācijas procesam nav atkarības no spiediena ūdens apgādes tīklā. Pateicoties ūdens plūsmas sensoram, kompresors strādā arī ar nelielu ūdens patēriņu. 

Apkopes vienkāršums
Aerācijas kolonnas, aerācijas uzstādījumiem iekšā nav filtrācijas materiāla, tāpēc tiem nav nepieciešama periodiska attīrīšana.