Universāls antiskants CHEMSYS RO551

CHEMSYS RO551 ir šķidrs universāls antiskants. Lieliski kontrolē un novērš zvīņu un nogulumu veidošanos uz membrānas elementiem. Paredzēts membrānas blokiem, kas darbojas ar cietu ūdeni. Ieteicams iekārtām ar jaudu līdz 10 m3 / h. Piemērots visu veidu membrānām. Visas antiskantu sastāvdaļas var izmantot pārtikas un farmācijas nozarēs. Produkts ir piemērots membrānas sistēmām, kas ražo dzeramo ūdeni.
Tālāk ...

115.00 €
Iekļaut salīdzināšanā

DARBĪBAS RAKSTUROJUMS
CHEMSYS RO551 ir universāls skalas inhibitors, kas reizina tādu mazšķīstošu sāļu kā karbonātu, sulfātu (CaSO4, BaSO4, SrSO4), CaF2 fluorīdu, dzelzs un silikātu šķīdību. Šie sāļi cieto nogulumu veidā bloķē membrānas un novērš filtrēšanu. Tā rezultātā palielinās spiediena kritums un samazinās iekārtas produktivitāte, kā arī tas var izraisīt membrānas elementu deformāciju un plīsumus. CHEMSYS RO551 ir efektīvs ūdens vidējai un augstai cietībai.
Antiskantu CHEMSYS RO551 darbība balstās uz sliekšņa inhibēšanas, neorganisko sāļu kristālu virsmas modifikācijas mehānismu, kas aptur kristālu augšanu un iznīcina to struktūru. Dispersijas īpašības izpaužas kā daļiņu lādiņa izmaiņas un to spēju aglomerēties (turēties kopā) samazināšanās. Tādējādi tiek izveidota smalki izkliedēta emulsija.

Priekšrocības
- šķidrs produkts, ērti lietojams
- Zemas devas - augsta efektivitāte
- Veiksmīga mīkstināšanas tehnoloģijas nomaiņa
- visu veidu membrānas elementu aizsardzība
- Piemērots iekārtām, kurās ražo dzeramo ūdeni
- Augstas kvalitātes produkcija, ko apstiprina ISO 9001/14001 sertifikāts
- ķīmisko mazgāšanas biežuma optimizācija
- Efektīva dzelzs savienojumu dispersija
- Videi draudzīgs produkts

DEVAS
Antiskantu deva ir atkarīga no barības ūdens kvalitātes un reversās osmozes iekārtas darbības īpašībām. CHEMSYS RO551 produkta tipiskā deva ir aptuveni 5,0 līdz 20,0 mg / l ūdens, kas nonāk ieplūdes vienībā. Pirms kasetnes filtrēšanas un augstspiediena sūkņa ir jāveic pastāvīga un proporcionāla dozēšanas samazināšana. Produkts ir gatavs lietošanai, un to var izsniegt neatšķaidītu.
Savietojams ar daudzām ķimikālijām, ko izmanto reversās osmozes sistēmās. Dozēšanas režīmu optimizē mūsu servisa centru tehniķi.

SPECIFIKĀCIJA
Izskats: bezkrāsains šķidrums
Tēlot. sastāvdaļas: fosfoskābes
Blīvums (20 ° C) g / cm3: 1,03 ± 0,05
pH (20 ° C): <1,5
Sasalšanas temperatūra, ° С: -2

IEPAKOJUMS
Iepakojuma forma: EMEA
Džerija kannas, 20 l: 20 kg
Kannas, 25 l: 25 kg
Mucas, 200 L: 210 kg
Konteiners 1000 l: 1000 kg

Glabāšana un apstrāde
Strādājot ar CHEMSYS RO551, izmantojiet piemērotu aizsargapģērbu un aizsargbrilles. Uzglabāt sausā, labi vēdināmā telpā temperatūrā no + 2 līdz + 35 ° C. Derīguma termiņš ir divi gadi no izgatavošanas datuma.