Waterboss 700 - Ūdens mīkstinātājs un atdzelžotājs.

900.00 € 795.00 €
Iekļaut salīdzināšanā

Universāla sistēma ūdens attīrīšanai privātmājā vai dzīvoklī, kas ietver sevī mehānisko pašattīrošo filtru, atdzelžotāju un mīkstinātāju Aquaphor WaterBoss 700.

Pats jaudīgākais (līdz 3 m3 stundā)
Pats ekonomiskākais (no 1 kg uz reģenerāciju)
Pats drošākais (10 gadi garantija)
Pats ērtākais (ātra uzstādīšana)

Viena sistēma WaterBoss 700 aizvieto divas kollonas (ūdens mīkstināšana un atdzelžošana)!

Šī iekārta uz doto momentu ir pati kompaktakā un efektīvākā sistēma privātmāju un dzīvokļu ūdens attīrīšanas tirgū. Parasti, ūdens attīrīšanas ierīces uzstādīšanai nepieciešams rezervēt vietu, jau projektēšanas stadijā. Un ja kādu iemeslu dēļ, tas nav noticis, ierīkot ūdens attīrīšanas sistēmu gatavā projektā ir visai problematiski. Unikāli, kompakti izmēri, mūsdienīgs dizains un augsti veiktspējas raksturojumi dod iespēju izmantot WaterBoss 700 pat tur, kur netika iepriekš rezervēta vieta tā uzstādīšanai. Vēl viens rādītājs - ļoti minimāls ūdens patēriņš uz reģenerāciju - ļoti svarīgi, ja tiek izmantota lokālā kanalizācija un ūdens skaitītāji.
Ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas sistēma Aquaphor WaterBoss ir vienkārša un ērta tā apkopē, kā arī pārsniedz parastos ūdens mīkstinātājus visās galvenajās kategorijās. Vienreiz to uzstādot, sistēmai nepieciešams tikai pereodiski papildināt ar sāli.
Jonu apmaiņas sveķi Ūdens mīkstinātājos Aquaphor WaterBoss 700 tiek izmantoti monodispersijas jonapmaiņas sveķi ar granulu diametru, apmēram, 0,2 mm. "Šaurs" frakciālais sastāvs kombinācijā ar maza izmēra granulām, ļauj iegūt sorbcijas (jonu apmaiņas) vidi ar ļoti zemu hidrodinamisko pretestību un augstu kinētisko jonapmaiņas sveķu reakciju. Konstrukcija Jonu apmaiņas sveķi iekārtā WaterBoss 700 cieši iepakoti caur diviem polimēra sietiem ar šūnu lielumu 20 mik un platību tuvu kolonnas diametram. Pateicoties tam, neveidojas parazītiskie nostāvējušies sveķu apjomi, kas neveic nepieciešamo mīkstināšanu. Reģenerācijas efektivitāte Sistēmās Aquaphor WaterBoss realizēta pretplūsmas reģenerācija "iespiestā slānī", kas ir neiespējama pie brīvas sveķu maiņas, uzpeldes efekta dēļ. Pateicoties tam, tiek panākta ievērojama - līdz 70% - sāls ekonomija reģenerācijas laikā.
waterboss 700 udens filtrs

Aquaphor WaterBoss 700 efektīvi attīra ūdeni ar dzelzs saturu līdz 10 mg/l un cietību līdz 24 mg-ekv/l.

Tehniskie raksturojumi:

• Ražotspēja: darb/max, m3/st 1.5/2.4
• Maks. kompensētā cietība - 70 grani uz galonu (gpg)
• Vienā reģenerācijas reizē izmantotais sāls vai sāls aizvietotājs – 2,5 mārciņas.
• Reģenerācijas ilgums - 18-33 minūtes
• Vienā reģenerācijas reizē izmantotais ūdens daudzums - 16 galoni
• Skalošanas ūdeni var novadīt uz bioloģisko kanalizāciju.
• Ūdensvada savienojums - 3/4" NPT (*1" NPT arī pieejams)
• Sāls uzglabāšanas tilpums - 105 mārciņas
• Maks. ūdens temperatūra - 120 grādi pēc Fārenheita Ūdens spiediens (min./maks. PSI) - 20-120 PSI
• Nospiedums (WxD) - 14 3/4" x 18 3/4"
• Izmēri: Platums un garums: 37, 5 x 47, 6 cm
            Augstums: 65, 4 cm
            Svars: 39 kg