GEYSER Prestige PM

Ūdens attīrītāja korpusa kopējie izmēri, ne vairāk kā, mm. 460x440x420
Ūdens temperatūra ne vairāk kā 40 ° С
Produktivitāte līdz 200 l / dienā
Darba spiediens 2-8 atm.
Uzglabāšanas tvertnes tilpums ir 12 l. (ūdens tilpums uzglabāšanas tvertnē ir 40–70% no tā tilpuma, atkarībā no spiediena ieplūdes ūdens krājumā).
Barošanas avots 220 V, 50 Hz
Tālāk ...

249.99 €
Iekļaut salīdzināšanā
Ūdens, ko attīra Geizer Prestige filtrs, pēc īpašībām ir tuvu seno ledāju kausējuma ūdenim, kas ir atzīts par videi draudzīgāko un cilvēkiem labvēlīgāko.

Filtrā Geyser Prestige izmantotā reversās osmozes tehnoloģija ir ūdens filtrēšana caur daļēji caurlaidīgu membrānu. Membrānas poru izmēri ir tik mazi, ka iziet tikai ūdens molekulas. Lielākās daļas piemaisījumu, kā arī baktēriju un vīrusu, molekulu izmērs ir ievērojami lielāks nekā ūdens molekulām, tāpēc tās neiziet cauri membrānai. Geizer Prestige P filtrs darbojas ar spiedienu barošanas vadā vismaz 2 atm. Komplektā iekļautā spiediena paaugstināšanas ierīce paaugstinās spiediena līmeni līdz 3-6 atm.
Komplektā ietilpst Vita mineralizators, lai piesātinātu attīrītu ūdeni ar noderīgiem kalcija un magnija sāļiem līdz optimālajam ūdens cietības līmenim - 1,5–2 mEq / l. Jaucējkrāns ar diviem vārstiem nodrošina ūdens piegādi ar minerāliem (ja vēlaties dzert glāzi ūdens, kas bagātināts ar noderīgiem mikroelementiem) vai bez tiem (tējas, kafijas pagatavošanai). Absolūti tīrā ūdenī pagatavotu dzērienu garša ir daudz bagātāka un aromātiskāka.

ŪDENS TĪRĪŠANAS VEIDI, KURIEM ATKLĀS OSMOZES SISTĒMAS GEIZERA PRESTIGE PM:
 Iepriekšēja apstrāde (ūdens apstrāde, lai palielinātu membrānas dzīvi):
nogulšņu kārtridžs PP 5 - 10SL - noņem nešķīstošas ​​daļiņas līdz 5 mikronu lielumam (rūsas, suspensijas);
CBC 10 - 10SL - oglekļa bloks, kas izgatavots no augstas kvalitātes kokosriekstu aktīvās ogles, porainība 10 mikroni. - 2 gab.
Resurss 6 - 12 mēneši atkarībā no ūdens kvalitātes.

 Reversās osmozes membrāna 1812-50 GPD - visu piemaisījumu, ieskaitot baktērijas un vīrusus, noņemšana. Resurss 1 - 3 gadi (atkarībā no ūdens kvalitātes).
 Oglekļa pēcfiltrēšana (aktivētā ogle) - uzlabo ūdens garšu. Resurss 12 mēneši.
 Mineralizer B (RO) - bagātina filtrētu ūdeni ar mikroelementiem. Resurss 12 mēneši.