Aquaphor DWM-206 RO

650.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Ūdens attīrītājs Aquaphor RO-206.
Ūdens attīrītājs RO-206 ir paredzēts dzeramā ūdens attīrīšanai no mehāniskajiem un organiskajiem piemaisījumiem, kā arī ūdens mineralizācijai. RO-206 novērš nepatīkamo garšu, smaržu un ūdens krāsu pašvaldības un vietējās ūdens apgādes sistēmās (dziļurbumos, akās un citur).
RO darbība balstās uz ūdens molekulu pārnešanu caur puscaurlaidīgu membrānu, izmantojot spiedienu, kas pārsniedz osmotisko. Šis spiediens palielinās ar ūdens mineralizācijas paaugstināšanos, tāpēc, jo lielāka ir ūdens mineralizācija, jo lielāks spiediens ir nepieciešams RO-206 darbam.
RO-206 materiāli ir droši, netoksiski un neizdala ūdenī bīstamas vielas, kas varētu kaitēt cilvēkam vai apkārtejai videi. Kā arī iekārta atbilst higiēnas prasībām.

Tehniskais raksturojums:

Gabarītu izmēri (garums, augstums, platums)            405 × 524 × 195 mm
Ūdensvada minimālais spiediens, ne mazāk par         2. atm.
Ūdensvada spiediens, ne vairāk, par                          6,5 atm.
Ūdens temperatūra                                                     +5 ... +38°С
Maksimālā reversās osmozes ražotājspēja                 47,2 l / h
(ar ūdens temp. +25 °С un spiedienu 0,2 MPa)
Proporcionāli (attīrītais ūdens un ūdens, kas tiek        1:2–1:4
drenāžā ar ūdens temperatūru ne mazāk, kā 20°С)
Svars                                                                            14 kg 


1 RO-206 korpus, sastāv no augšējās plates, balsta, uzglabāšanas tvertnes un priekšējā paneļa. Augšejā platē ir piestiprināti četri kolektori (maiņas filtru pievienošanai) un RO-206 elektronika. Augšējā plate ir aizvērta ar dekoratīvo pārsēgumu, centrālajā daļā, kurā ir caurums gaisa kondincēšanas bloka uzstādīšanai. Apakšējā korpusa daļā atrodas sūknis, lai palielināt RO-206 spiedienu. Lai Jūs varētu izmantot tīro ūdeni jebkurā momentā un nepieciešamajos daudzumos, RO-206 ir aprīkots ar uzkrāšanas tvertni tīrajam ūdenim, pēc membrānu moduļiem uzkrāšanas tvertnē ir piegādāts tīrs ūdens. No priekšas RO-203 ir slēgts ar dekoratīvo paneli, kurā atrodas vadības elementi.

2 Pirmsfiltrācijas bloks sastāv no maiņas moduļiem K5 un K2. Pirmsfiltrācijas bloks ir izstrādāts, lai novērstu no ūdens piesārņojumu, kas var sabojāt reversās osmozes membrānu, piemēram, dzelzs hidroksīdu un hloru.

3 Reversās osmozes membrānas bloks ietver sevī divus maiņas membrānas moduļus KO-150. Reversās osmozes membrānas bloks attīra ūdeni no organiskajiem un neorganiskajiem savienojumiem, no sāļiem, kā arī mīkstina ūdeni.

4 Ūdens kondicionēšanas blokā ietilpst mineralizators, kā arī pēcfiltrācijas modulis, tas atrodas tīrā ūdens uzglabāšanas tvertnē. Kondicionēšanas bloks novērš no ūdens nepatīkamo smaku un garšu, kā arī mineralizē ūdeni.

5 Vadības un indikācijas bloks atspoguļo pašreizējo moduļu resursa stāvokli ar gaismas un skaņas signālu, kā arī realizē ūdens attīrītāja pārslēgšanos dažādos darba režīmos. Uz bloka paneļa ir izvietoti gaismas rādītaji un vadības poga. Jebkura nospiešana uz pogu pavada īsu pīkstienu.