Strukturēšanas kārtridžs Blue Filters AC-IL-GRD (bluefilters)

BlueFilters "Living Water" IL-GRD ir kārtridžs, kas maina ūdens fiziskās īpašības (informācijas nodošana), izmantojot Grander sistēmu. Šajā ūdens attīrīšanas stadijā nekas nav noņemts, nekas nav pievienots, bet mainās tikai ūdens struktūra (fiziskā). Pētījuma gaitā zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka ūdens fiziskā struktūra ir jāmaina, lai to atgrieztu sākotnējā, sešstūrajā stāvoklī. Uzlabo skābekļa un minerālvielu piegādi tieši ķermeņa šūnām.
Tālāk ...

BlueFilters "Living Water" IL-GRD ir kārtridžs, kas maina ūdens fiziskās īpašības (informācijas nodošanu), izmantojot Grander sistēmu. Šajā ūdens attīrīšanas stadijā nekas nav noņemts, nekas nav pievienots, mainās tikai ūdens struktūra (fiziskā). Pētījuma gaitā, zinātnieki nonāca pie secinājuma, ka ūdens fizisku struktūru ir jāmaina, lai pēc tām to atgriezt sākotnējā, sešstūrajā stāvoklī. Tas uzlabo skābekļa un minerālvielu piegādi tieši ķermeņa šūnām.

BlueFilters kārtridžs "Living Water" IL-GRD - ierīce "atjauno" ūdeni, atgriež stabilu iekšējo struktūru ūdenim.

 
Modelis garums (collas) diametrs (collas) maks. plūsma (l/min) produktivitāte * (litrs) spiediena samazinājums (bar) darba spiediens (bar) temperatūra(°C)
AC-IL-GRD 9 7/8" 2 3,8 - 0,2 - 2 - 38