Aquaphor Favorite (Daudzpakāpju)

Viskompaktākais universāls sorbcijas filtrs ar izturīgu nerūsējošā tērauda korpusu.
Tālāk ...

169.00 € 169.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Viskompaktākais universāls sorbcijas filtrs ar izturīgu nerūsējošā tērauda korpusu. Filtrs efektīvi noņem visbiežāk bīstamās vielas no krāna ūdens, piemēram, hlora, smago metālu, naftas produktu un organisko kancerogēnu piemaisījumu.

Šī modeļa filtrs ir paredzēts klientu kategorijai ar palielinātu ūdens patēriņu, tāpēc tas ir piemērots gan lielai ģimenei, gan birojam, bērnudārzam vai medicīnas iestādei.
Aquaphor Favorit filtrē ūdeni ar ātrumu 150 litri stundā. 12 000 litru dzeramā ūdens resurss, nomaināms modulis B150 - dziļūdens attīrīšanai būs jāmaina ik pēc 18-24 mēnešiem. (!) Bus nepieciešams to nomainīt pēc šī perioda, pat ja resurss joprojām vēl palika.

Maiņas filtrējošais modulis ir izgatavots pēc karbon bloka tehnoloģijas un sastāv no divām koaksiāli novietotajām pakāpēm.
  • 1. pakāpe - 10 mikronu kompozītu aktīvās ogles bloks satur pulverveida kokosriekstu čaulas aktīvo ogli, aktīvās jonu apmaiņas mikrošķiedras Aqualen un sudraba baktericīdo piedevu.
  • 2. pakāpe - 1 mikrona kompozītu aktīvās ogles bloks satur pulverveida kokosriekstu čaulas nanometra lieluma aktīvo ogli, aktīvo jonu apmaiņas mikrošķiedru Akvalēnu un sudraba baktericīdo piedevu. Atdala hloru, rūsu, smagos metālus, mikroorganismus, fenolu, pesticīdus, vīrusus un citus organiskus piesārņotājus.
​Izmantotās CarbFiber Block tehnoloģijas:

Šis modulis ir izgatavots, izmantojot oglekļa bloka tehnoloģiju no ļoti efektīviem granulētiem un šķiedru sorbcijas materiāliem.
Ļoti blīvs šķiedras oglekļa bloks, kas izgatavots no pulverveida aktīvās kokosriekstu kokogles.
Modificētā šķiedra Aqualene izplata ūdens plūsmas super blīvā filtra vidē, lai panāktu vislabāko tīrīšanu.
Noņem organisko piemaisījumu un smago metālu atlikušās koncentrācijas. Satur klastera mikrokristālisko sudrabu kā baktericīdu.


  

Komplektācija:

1. Nerūsējoša tērauda korpuss
2. B150 modulis - dziļūdens attīrīšana
3. G1 / 2 adapteris
4. Blīve 3 mm
5. Jaucējkrāns
6. Savienošanas caurule 
7. Savienojuma caurule ar ievietotu konisko uzmavu

(!) Šis modelis jums nepiemērosies, ja galvenā problēma ir ļoti ciets ūdens. Ļoti cietam ūdenim mēs iesakām izvēlēties filtru starp reversās osmozes sistēmām, kas pilnībā likvidē cietības sāļus no ūdens. Sorbcijas sistēmas ar mīkstinājumu (ar KH filtriem) ir piemērotas, ja jums ir zems vai vidējs ciets ūdens.