Aquaphor Crystal H (mīkstinošs)

Aquaphor Crystall H ir universāls filtrs dzeramā ūdens attīrīšanai + ūdens mikstināšana
Tālāk ...

Cena pēc pieprasījuma
Iekļaut salīdzināšanā
Trīs moduļu ūdens attīrīšanas sistēma ar ūdens mīkstinājumu AQUAPHOR "Crystal H"

Crystal H filtrs droši aizsargā pret piemaisījumiem, kas visbiežāk sastopami krāna ūdenī. KH kasetne samazina ūdens cietību un novērš tējkannas skalas veidošanos.
Filtrēšanas ātrums ir 2 litri minūtē: 10 sekunžu laikā saņemat glāzi pilnīgi tīra ūdens.
Crystal H ir piemērots vidējai ūdens cietībai (ne lielāks par 5 mgq / l).

Lūdzu, ņemiet vērā: ja,izmantojot filtru, pēc dažām dienām kaļķakmens jau parādās tējkannā, jums ir augsts cietības ūdens (!). Tas nozīmē, ka būs nepieciešams pārāk bieži nomainīt vai atjaunot mīkstināšanas moduļus (reizi 2-4 nedēļās). Šajā gadījumā jums ir izdevīgāk izmantot reversās osmozes filtrus - tie pilnībā noņem liekās cietības sāļus, aizsargā aprīkojumu no skalas un dzērienus un ēdienus no ārpuses. 

Pirmais modulis K3 - paredzēts kā pirmsfiltrs ūdens attīrīšanai (samazina aktīvo hloru, smagos metālus un organiskās vielas; pateicoties augstas kvalitātes hidrofila materiālam un poru labirinta struktūrai, efektīvi filtrē nešķīštošus piemaisījumus izmēros līdz 5 mikroniem, tai skaitā dzelzs hidrātus).
Otrais modulis KH - paredzēts ūdens mīkstināšanai. Satur jonu apmaiņas sveķus. 
Trešais modulis K7 - finišējošais sorbcijas attīrītājs un dzeramā ūdens kondicionētājs ( pilnīgi attīra no kaitīgiem mikropiemaisījumiem, tai skaitā aktīvais hlors, smagie metāli un organiskās vielas, efektīvi filtrē nešķīštošus piemaisījumus izmēros līdz 0,8 mikronām).

Kārtridži K3 un K7 mainās vienā un tajā pašā laikā reizi gadā vai atbilstoši resursiem 6000l, KH (mīkstināšana) atkarībā no ūdens cietības.

Izmantotās CarbFiber Block tehnoloģijas:

Šis modulis ir izgatavots, izmantojot oglekļa bloka tehnoloģiju no ļoti efektīviem granulētiem un šķiedru sorbcijas materiāliem.
Ļoti blīvs šķiedras oglekļa bloks, kas izgatavots no pulverveida aktīvās kokosriekstu kokogles.
Modificētā šķiedra Aqualene izplata ūdens plūsmas super blīvā filtra vidē, lai panāktu vislabāko tīrīšanu.
Noņem organisko piemaisījumu un smago metālu atlikušās koncentrācijas. Satur klastera mikrokristālisko sudrabu kā baktericīdu.Tehniskie raksturojumi:
Resurss: 6 000 litri.
Ražotspēja: 2,5 l/min.
Maksimālais spiediens: 0,65 MPa (6,3 atm)
Darba temperatūra: no +5 līdz +40 C
Organiskie savienojumi: Fenols - 99,5% Benzols - 99% Pesticīdi - 95% Hloroforma - 99,5% Metāli: Svins - 99,5% Varš - 98% Kadmijs - 99%
Izmēri: 260 x 90 x 350 mm

 
Komplektācija:
 1. K3 modulis - paredzēts kā pirmsfiltrs ūdens attīrīšanai (samazina aktīvo hloru, smagos metālus un organiskās vielas; pateicoties augstas kvalitātes hidrofila materiālam un poru labirinta struktūrai, efektīvi filtrē nešķīštošus piemaisījumus izmēros līdz 5 mikroniem, tai skaitā dzelzs hidrātus).
 2. KH modulis -  paredzēts ūdens mīkstināšanai. Satur jonu apmaiņas sveķus. 
 3. K7 modulis - - finišējošais sorbcijas attīrītājs un dzeramā ūdens kondicionētājs ( pilnīgi attīra no kaitīgiem mikropiemaisījumiem, tai skaitā aktīvais hlors, smagie metāli un organiskās vielas, efektīvi filtrē nešķīštošus piemaisījumus izmēros līdz 0,8 mikronām).
 4. Bloka kolektori
 5. Savienošanas caurule
 6. Savienojošā caurule ar ievietotu konisko uzmavu.
 7. Savienojuma mezgls
 8. Jaucējkrāns
 9. Aizsargvaciņš
 10. Atslēga-dakša.
 11. Lietošanas instrukcija
 12. Garantijas gramatiņa
350mm x 90mm x 260mm