Reversās osmozes sistēma HIDROTEK RO-75G-A01

Hidrotek RO-75G-A01 ir reversās osmozes ūdens attīrīšanas sistēma ar spiediena paaugstināšanas sūkni. Tā no ūdens noņem visas nešķīstošās kaitīgās vielas, nodrošinot jums un jūsu ģimenei tīru, garšīgu, drošu un visaugstākās kvalitātes ūdeni.
Tālāk ...

155.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Reversās osmozes ūdens attīrītāja apraksts
Reversās osmozes ūdens attīrītājs ir piecu pakāpju filtrēšanas iekārta, kuras darbības princips ir balstīts uz reversās osmozes tehnoloģiju. Sākotnējais krāna ūdens vispirms iziet cauri trim iepriekšējiem filtriem.
Pirmajā apstrādes posmā polipropilēna kasetne saglabā mehāniskos piemaisījumus un citas daļiņas, kas lielākas par 5 mikroniem.
Otrās pakāpes aktīvās ogles kasetne no ūdens noņem smaku un hlora atliekas.
Trešajā posmā ir presēta oglekļa kasetne, lai novērstu organisko hloru, noņemtu nepatīkamās garšas un smakas.
Pēc trīs iepriekšējas apstrādes posmiem filtrāts nonāk ceturtajā attīrīšanas stadijā - reversās osmozes membrānā. Tā kā membrānas poru diametrs nepārsniedz 0,0001 mikronu, baktērijas un vīrusi caur to nevarēs iziet - baktērijas vidējais izmērs ir 4000 reizes lielāks par membrānas poru diametru, un vidējais vīrusu lielums ir 200 reizes . Tādējādi nekādi īpaši smalkie cietie piemaisījumi un pat izšķīdušās kaitīgās vielas, kā arī baktērijas un vīrusi nevar iziet cauri augsta blīvuma reversās osmozes membrānai, kas atdala ūdeni no piesārņojuma un piemaisījumiem, kas tiek izvadīti caur kanalizāciju.
Process ir pilnībā automatizēts; ūdens, kas attīrīts ar reversās osmozes tehnoloģiju, ir bez baktērijām un piesārņojuma. Tas ir bagātināts ar skābekli, tai ir laba garša, augsta plūstamība un šķīdināšanas spēja - tas stimulē šūnu darbu un palielina ķermeņa imunitāti.
 
Funkcijas un raksturojums
Reversās osmozes membrānas un vismodernāko ūdens attīrīšanas tehnoloģiju izmantošana garantē kaitīgu piesārņotāju, piemēram, svešķermeņu, koloīdu, organisko vielu, smago metālu, izšķīdušo cietvielu, baktēriju un vīrusu likvidēšanu, atstājot tikai ūdeni un izšķīdušās skābekļa molekulas. Tīrīšanas līmenis var pārsniegt 96%.
 
Izmantotais sūknis nodrošina zemu trokšņa un vibrācijas līmeni, ilgu kalpošanas laiku, augstu sistēmas uzticamību un kvalitāti.
Automātiskā skalošanas funkcija pagarina reversās osmozes membrānas kalpošanas laiku.
Viss ūdens attīrīšanas, izslēgšanas un skalošanas process (pēc izvēles) ir pilnībā automatizēts.
 
Galvenie tehniskie parametri
Produktivitāte: līdz 280 l / dienā.
Palaišanas sūknis: jā
Tīra ūdens krāns: jā
Darba spiediens: 1,5-4,0 atm.
Ūdens temperatūra: no 5 līdz 45 ° С.
Uzglabāšanas tvertnes tilpums ir 12 litri.
Gabarītu izmēri: 420x350x590 mm.
Enerģijas patēriņš: 28W
Barošanas avots 220 V, 50 Hz
Ķermeņa krāsa: balta
Svars: 10 kg.