Maiņas modulis priekš smart-filtra J.SHMIDT A500

J. SHMIDT A500 ir mikrofiltrācijas membrānas kasetne ar porainību 0.1 mikronu.
Resurss: 500l
Tālāk ...

12.99 €
Iekļaut salīdzināšanā
<span style="box-sizing: border-box; color: rgb(67, 69, 75); font-family: Rubik, " source="" sans="" pro",="" helveticaneue-light,="" "helvetica="" neue="" light",="" neue",="" helvetica,="" arial,="" "lucida="" grande",="" sans-serif;="" font-size:="" 14px;"="">J. SHMIDT A500 ir mikrofiltrācijas membrānas kasetne ar porainību 0.1 mikronu (800 reizes mazāka par cilvēka matiem), kas ne tikai noņem hloru, smago metālu (satur Aqualene) un citas kaitīgas vielas no ūdens, bet arī pilnībā noņem ūdeni no baktērijām* un parazītiem (*noņem baktērijas E. coli 1257, Enterobacter cloacae, Pseudomonas aeruginosa). Mikrofiltrācijas membrānas iekšējā virsma ir salīdzināma ar bezgalīgi mazu sietiņu, kas satur miljardus poru 0,05-0,1 mikronu. Lai „izspiestu” ūdeni caur tiem, jums ir nepieciešams spiediens.Sorbcijas maisījuma filtrs A500 šķērso ūdeni tikai mikropumpas spiedienā.
Aktīvās ogles kompozītmateriāls ar Aqualene attīra ūdeni no toksiskām piesārņojošām vielām, neatgriezeniski noņemot smagos metālus, dzelzi, alumīniju, hloru, organiskos un hlororganiskos savienojumus, kancerogēnus, alergēnus, mutagēnus.
Jonu apmaiņas sveķi: mīkstina ūdeni un novērš kaļķakmeni.
Komponenti tiek apvienoti filtra matricā, kas novērš “kanālu efekta” rašanos.

A500 moduļa attīrītais ūdens ir īpaši ieteicams cilvēkiem, kuriem ir alerģija, pieaugušajiem ar jutīgu imunitāti un gremošanu, un visu vecumu bērniem.

Lai savlaicīgi atjauninātu moduli, izpildiet FILTER indikatoru, kas atrodas J. SHMIDT A500 sistēmas augšējā panelī.
Deg zaļais indikators - kārtridža kalpošanas laiks pārsniedz 50%, mirgo zaļais un sarkanais indikators ar atlikumu <50%, sarkanais <10%.
Resurss: 500l