Kompozītu divpakāpju aktīvās ogles kartridžs B150 (Aquaphor Favourite)

Maināmais modulis B150 priekš Aquaphor Favorite dziļai ūdens attīrīšanai. Ūdeņraža oglekļa bloks uztver smagus metālus un citus bīstamus piemaisījumus, kas visbiežāk sastopami krāna ūdenī.
Tālāk ...

43.00 € 39.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Maināmais modulis B150 priekš Aquaphor Favorite dziļai ūdens attīrīšanai.Maiņas filtrējošais modulis ir izgatavots pēc karbon bloka tehnoloģijas un sastāv no divām koaksiāli novietotajām pakāpēm.
  • 1. pakāpe - 10 mikronu kompozītu aktīvās ogles bloks satur pulverveida kokosriekstu čaulas aktīvo ogli, aktīvās jonu apmaiņas mikrošķiedras Aqualen un sudraba baktericīdo piedevu.
  • 2. pakāpe - 1 mikrona kompozītu aktīvās ogles bloks satur pulverveida kokosriekstu čaulas nanometra lieluma aktīvo ogli, aktīvo jonu apmaiņas mikrošķiedru Akvalēnu un sudraba baktericīdo piedevu. Atdala hloru, rūsu, smagos metālus, mikroorganismus, fenolu, pesticīdus, vīrusus un citus organiskus piesārņotājus.
Resurss: 12 000 L

​Izmantotās CarbFiber Block tehnoloģijas:

Šis modulis ir izgatavots, izmantojot oglekļa bloka tehnoloģiju no ļoti efektīviem granulētiem un šķiedru sorbcijas materiāliem.
Ļoti blīvs šķiedras oglekļa bloks, kas izgatavots no pulverveida aktīvās kokosriekstu kokogles.
Modificētā šķiedra Aqualene izplata ūdens plūsmas super blīvā filtra vidē, lai panāktu vislabāko tīrīšanu.
Noņem organisko piemaisījumu un smago metālu atlikušās koncentrācijas. Satur klastera mikrokristālisko sudrabu kā baktericīdu.