"Iron Out" dzelzs un nosēdumu tīrītājs

14.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Atjauno jonu apmaiņas sveķu efektivitāti, noņemot dzelzs nogulsnes, kas rodas ūdens mīkstināšanas iekārtās. Kā arī noņem dzelzi saturošus traipus un rūsu no:
♦ Uz virsmas vannas istabā;
♦ Drēbēm un dažāda veida audumiem;
♦ Traukiem;
♦ Automātiskās trauku un veļas mazgājamās mašīnās;
♦ Sienām;
♦ Automašīnām;
 
Pro-Rust-Out pielietošanas instrukcija
Automātiskie ūdens mīkstinātāji - Pievienojiet, aptuveni, 100g Pro-Rust-Out uz 1 litru siltā ūdens, rūpīgi samaisiet. Sāls patēriņa kontrolieri (ja tāds ir) uzstādiet visaugstākajā stāvoklī. Izlejiet šķīdumu Pro-Rust-Out sāls tvertnē. Ventilācijai, atstājiet tvertnes vāku atvērtu. Uzstādiet ūdens mīkstinātājam reģenerāciju uz nakti. No rīta aizveriet sāls tvertnes vāku un pārinstalējiet kontrolieri.

Pro-Rust-Out izmantošana citos gadījumos:

  ► Santehnika un keramiskie izstrādājumi. Uzklājiet Pro-Rust-Out uz mitras virsmas un noslaukiet ar sūkli vai mitru drānu. Pēc plankumu novēršanas, rūpīgi nomazgājiet virsmu. 
 ► Tualetei - Ieberiet 2 ēdamkarotes Pro-Rust-Out, vienmērīgi maisot ūdeni un atstājiet uz pusstundu. Atkārtojiet pēc nepieciešamības.
  ► Lai novērstu dzelzs plankumus uz auduma, nepieciešams iemērcēt audumu 1/4 tējas krūzes Pro-Rust-Out uz 8 litriem silta ūdens, paturēt pusstundu. Pēc tam izskalojiet šķīdumu no audumu. 
  ► Traukiem - uz 20 minūtēm ievietojiet traukus šķīdumā. 2 ēdamkarotes Pro-Rust-Out uz 4 litriem ūdens. Nomazgājiet šķīdumu no traukiem.
  ► Trauku un veļas mazgājamām mašīnām - iztukšojiet mašīnas no traukiem (veļas), pievienojiet 10 ēdamkarotes Pro-Rust-Out un palaidiet darbībā uz pilnu ciklu.
  ► Āra virsmas - betons, špaktelis, ķieģelis, vinila, kā arī metāliskās virsmas iespējams attīrīt ar 100 g Pro-Rust-Out šķīduma uz 1 litru ūdens. Uzklājiet šķīdumu uz virsmas, kur nepieciešams un paturiet vienu stundu. Ja nepieciešams, atkārtojiet. Pēc tam rūpīgi nomazgājiet virsmu.
Drošības noteikumi: Izvairieties no šķīduma tvaikiem, kā arī no kontakta ar acīm un ādu. Gadījumā, ja šķīdums tiek uz ādas, nekavējoties nomazgājiet ar ūdeni. Ja šķīdums nokļuvis acīs, griežaties pie ārsta. Norīšanas gadījumā, izskalojiet kuņģi un izsauciet ātro palīdzību.