AQUAPHOR PROFESSIONAL APRO 9000 L/H OSMOS High Pressure

36714.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Reversās osmozes materiāli ir droši, netoksiskie un neizlej ūdenī bīstamās veselībai un apkartējai videi vielas. Pēc higiēnas un sanitāri ķīmiskajiem radītājiem reversās osmozes sistēmas atbilst higieniskajām prasībām. 
Reversās osmozes sistēma ir paredzēta, lai samazinātu kopējo sāls saturu pēc reversās osmozes principa (demineralizācijai, atsāļošanai, elektrovadītspējas samazināšanai) no pašvaldības un vietējo ūdens apgādes sistēmām (no artēziskām akām, parastajām akām, utt.) saskaņā ar vadību prasībām. 
Reversās osmozes sistēma ir ļoti efektīva un droša ierīce ūdens atsāļošanas ziņā.
Sistēmu liek tādos objektos, kā (dzīvojamās mājas, uzņēmumi, katla telpa), kur elektrisko tīklu spiediens atbilst prasībām.
Reversās osmozes sistēma ir izstrādāta un izgatavota ņēmot vērā nepārtrauktu darbību.
Optimālajai reversās osmozes izvēlei nepieciešams ūdens analīzes rezultāts vai tā paraugs.
Tehnoloģiskā reversa osmozes shēma.
Neattīrītais ūdens iziet caur aizsardzības filtriem, kas ļauj izdzēst hloru un lielu daļu no svērtām daļiņām un ienāk augstspiediena pumpī, kas to attīra līdz 0,6-1,5 MPa (nepieciešamais spiediens ir atkarīgs no izmantotās membrānas veida). Vēlāk, ūdens tiek piegādāts reversās osmozes blokā, kas atrodas zem spiediena. Reversās osmozes bloks ietver sevī korpusus, kuros ir uzstādītas reversās osmozes membrānas, un tie atdala permeātu no (produkta, jeb attīrītais ūdens) un koncentrāts (drenāža). Permeāts un koncentrāts iziet no korpusa caur dažādām atverēm. Koncentrāts iziet caur visu korpusu un iztek pa izlietnes cauruli. Koncentrāta patēriņš ir regulējams ar speciālo krānu. Lai izmērītu koncentrāta patēriņu, tiek izmantots koncentrāta plūsmas mērītājs. Daļu no koncentrāta var atgriezt, lai nodrošināt reversās osmozes ekonomēt spēju. Recirkulācijas patēriņš tiek regulēts ar speciālo krānu. Lai izmērītu cirkulācijas patēriņu tiek izmantoti koncentrāta un permeāta (produkta) patēriņmēri, kopā ar augstā spiediena mērītājiem. Permeāts (produkts), kas tiek iegūts ar reversās osmozes membrānas palīdzību, tiek tīrās ūdens bākā, tā patēriņš tiek mērīts ar permeāta patēriņa mērītāju.


SPECIFIKĀCIJA
Samazinot sāls saturu - līdz 99,7%
Membrāna tips - 9 x 8040
Enerģijas patēriņš - 0.7- 1 kW / h uz 1 m3
Enerģijas padeve - 380 V, 50 Hz
Gabarītu izmēri - 3920 x 1870 x 1400
Maksimālais ieplūdes TDS, ppm - 6000
Izmēru (ieejas, izejas, koncentrāts) - 2 "/1.1/2" /1.1/2 NPT
 
SISTEMA IEKARTAS

Nerūsējošā tērauda rāmis un vadības panelis
Nerūsējošā tērauda daudzpakāpju sūknis 316
Augstas noraidīšanas membrānas
Kontroles Nerūsējošā tērauda vārsti
Motorizēts padeves vārsts un drenāžas vārsts
Pilnībā aprīkots ar elektrisko sūkni aizsardzības un mīkstu starteris
Zema spiediena izslēgšanās
Augstspiediena 316 nerūsējošā tērauda caurules
100 litri tvertne
 
PAPILDUS FUNKCIJAS

• Iebūvēts tālvadības kontroles iestatīt ekrāna krāsu skārienekrānu