Aquaphor MIX 1044 - Universālie filtri

480.00 € 415.00 €
Juridiskām personām: 342.98 €   
Iekļaut salīdzināšanā
Aquaphor CF tiek izmantots ūdens attīrīšanai no organikas: izšķīdušu mangānu un dzelzi, cietības sāļus, organiskos savienojumus( humusvielas, humusskābes, humussāļus), dzelzs organiskos savienojumus, smagos metālus, amonija jonus, samazina krāsainību un permanganāta oksidāciju. Aquaphor CF sērijas filtri nodrošina pilnīgu atbrīvošanos no problēmām ar ūdeni, kas saistītas ar lielo piemaisījumu daudzumu, kuri tika minēti augstāk, t.i. krāsa, smaka un nepatīkama garša. Filtrs strādā automātiski, filtrējošā materiāla atjaunošana kolonnā notiek automātiski – to atjauno ar pretplūsmas skalošanu sāls šķīdumā. 
Filtra darbība ir pilnībā automatizēta, reģenerācija notiek pateicoties pārtikas sāls daudzumam, kas paredzēts sveķu skalošanai. Mikroprocesors kontrolē ūdens patēriņu un veic filtrācijas atjaunošanu, gadījumā ja tas ir steidzami vai automātiski Jums ērtā laikā. Filtrs neprasa lielu uzmanību, ir nepieciešams dažas reizes mēnesī atcerēties iebērt sāli tvertnē.
Lai optimizētu filtra darbības procesu (samazināt filtra slodzi, ja tas ir pārslogots vai izmantot ūdens skalošanai), vajadzētu izmantot uzkrāšanas tvertnes un citus papildus aprīkojumus.
Korpusa sastāvdaļas:
1.Filtra korpuss. Sastāv no stikla šķiedras, bez savienojuma vietām, kas nodrošina izturīgumu un nerada materiāla sairšanu. Filtrējošā kolona ir cilindrveida ar kupolu augšpusē un apakšā. Korpuss ir ievietots stabilā pamatnē.
Kolonnas augšpusē ir kakliņš uz kura uzmontējams vadības vārsts un ieberams, izberams filtrējošais materiāls.
2. RUNXIN vadības vārsts ar reģenerāciju.
3.Drenāžas sadales sistēma(DPS) sastāv no vertikālas caurules, diviem caurumotiem filtra vāciņiem – augšā un apakšā, kuri strādājošā kolonnā novērš filtrējošā materiāla izskalošanos.
4.Filtrējošo materiālu izvēlās izvērtējot laboratorijas ūdens analīžu rezultātus.
5.Atbalsta grants slānis uz kura liek filtrējošo materiālu. Kopējais iebērums korpusā ir 2/3 no korpusa tilpuma. Pārējā brīvā tilpuma daļa vajadzīga, lai varētu efektīgi izskalot un atjaunot filtrējošo materiālu.
6.Sāls bāka, lai ar tās palīdzību atjaunotu filtrējošo materiālu.
Tehniskie raksturojumi:
Atdala cietības sāļus līdz 15 mg/l un izšķīdušu dzelzi līdz 1,5mg/l
Ūdens filtrēšanas ātrums: 0,8 m3 / h
Maksimālais ātrums: 1,2 m3 / h
Ūdens spiediens: 2 – 6 atm.
Ūdens spiediena kritums filtrā: 0,4 – 0,8 atm.
Korpusa izmēri:
Diametrs: 26 cm
Augstums: 114 cm
Filtrējošā materiāla apjoms: 28,3 l
Pievienojums:
Ieeja/izeja: ¾
Drenāža: 3/4
Sāls pievada caurule: 3/8
Sāls bāka: 100 l
Vadības bloks: Runxin F69
Mehāniskā daļa mīkstināšanai ar reģenerāciju, atkarībā no attīrāmā ūdens apjoma.
Izturīga mehāniskā daļa, pret nolietošanos un koroziju.
Vadības paneļa bloķēšanas spēja: ja panelis netiek izmantots minūtes laikā, tas aizbloķēsies, lai netiktu pieļauta nepareiza sistēmas lietošana.
Krāsains šķidro kristālu displejs pastāvīgi rāda sistēmas parametrus darba režīmā. Ja ir pārtrūkusi elektrības padeve vairāk par trīs dienām, displejā mirgos zīme – signalizējot, ka sistēma jāpārinstalē. Pārējos parametrus šādā situācijā sistēma saglabā.
Laikā, kad automātiski tiek atjaunots filtrējošais materiāls ar vārāmās sāls palīdzību, ūdeni pārtrauc dot uz izeju.
Ar vadības bloka palīdzību vārstu var darbināt ar diviem laika režīmiem: pa dienām un pa stundām.
Izejas signāla savienojumu var izmantot pārslēgšanai uz sūkni vai elektromagnētisko vārstu.
Vadības blokā iespējams iestatīt datus, pēc cik liela patērētā ūdens daudzuma sistēmai automātiski jāveic filtrējošā materiāla atjaunošana, vai pēc nepieciešamības jāatceļ atjaunošana.
Filtrējošā materiāla attīrīšanas biežums atkarīgs no ūdens analīžu rezultātiem.
Lai atjaunotu filtrējošo materiālu nepieciešams izmantot sāls tabletes.