Maiņas modulis B100-7

Modulis B7 (B100-7) saglabā sākotnējo ūdens minerālu sastāvu.
300 litri tīra ūdens ar veselīgiem minerāliem, kas ir piemērots gatavošanai.
Tālāk ...

4.50 €
Iekļaut salīdzināšanā
B7 modulis (B100-7) saglabā sākotnējo ūdens minerālu sastāvu. Tas būs piemērots Jums, ja jums ir mīksts ūdens (tējkannā nav skalas, ūdens cietība ir līdz 2 µV / litrā). Mīkstajā ūdenī sastāvdaļu garša un aromāts ir labāk atklāts, tāpēc ir ieteicams gatavot to. Ja jūsu galvenā problēma ir tējkannas skala, iesakām izvēlēties B6 (B100-6) mīkstināšanas moduli vai stacionāru reversās osmozes filtru.
Tas tiek izmantots krūzes Aquaphor ar apaļu ligzdu, kurā izkrauj 7 cm diametru kārtridžu.
Aktīvā ogle, tāpat kā sūklis, absorbē no krāna ūdens kaitīgos piemaisījumus: hloru un tā savienojumus, naftas produktus un citus toksīnus. Tas padara ūdeni caurspīdīgu, uzlabo tā smaržu un garšu.
Aqualen iegūst no ūdens smagajiem metāliem (dzīvsudrabs, svins, varš, arsēns), kas bieži sastopami krāna ūdenī.
Rūsas, smiltis, dūņas un citas lielas daļiņas neaiztur kārtridžu, jo mazās ogļu un Aqualene šķiedru granulas rada miljardiem ceļa ūdens, piemēram, auga saknes augsnē. Aqualen saglabā ogļu granulas un neļauj ūdenim mazgāt kanālus, caur kuriem tā var nokļūt bez pienācīgas tīrīšanas.

 
Tehnoloģijas:


Sorbcijas moduļa vide ir oglekļa bloks, kas ir izstrādāts no aktīvas ogles granulām un Aqualen škiedrām.

Smalka attīrīšana un baktericīda aizasrīdzība tiek veikta, pateicoties poru nelielam izmēram un aktīvam jonu sudrabam ar kuru ir modificēta šķiedra Aqualen.
Pateicoties Aqualen zīmola unikāliem šķiedrveida sorbcijas materiāliem, kombinācijā ar labākajiem aktivo ogļu zīmoliem, maināmais modulis B 100-8 droši un neatgriežami aiztur netikai organisko savienojumu un smagos metālus, bet arī citus kaitīgus piemaisijuma veidus.

Sorbcijas maisījums ogleķļa filtra (pa kreisi) un AQUPHOR filtra pa labi.

Samazina ūdens cietību. Lai apturētu baktēriju augšanu tiek izmantota, šķiedras Aqualen modifikācija, kas satur, fiksēto matricā sudraba sorbentu.Lai apturētu baktēriju augšanu tiek izmantota, šķiedras Aqualen modifikācija, kas satur, fiksēto matricā sudraba sorbentu.
Rezultātā, jums vienmēr ir tīrs ūdens, bez aktīva hlora atlikumiem, bez organiskiem piemaisījumiem ar patīkamu smaržu un garšu.

 
Tehniskais raksturojums:
  • 0.2 l/min;
  • Avots 350l.
Noņēmams piesarņojums:
  • Aktīvais hlors 100%;
  • Naftas produkti 98%;
  • Fenol 99%;
  • Pesticīdi 95%;
  • Smagie metāli 98%.