Ceļojumu ūdens attīrītājs Aquaphor universāls ( B300B)

Akvafors B300 (baktericīda) - kompakts filtra stiprinājums virtuves krānam.
Nodrošina papildaizsardzību pret baktērijām.
Resurss: 1000 l
Filtrācijas ātrums: 0,3 l/min
Gabarīti: 6,5 x 12,0 cm
Krāsa: zils
Papildopcijas: elastīgs krāns, pārējošā uzmava, kas ļauj pieslēgties pie jebkura krāna.
Tālāk ...

11.50 €
Iekļaut salīdzināšanā
Aquaphors Universal (B300B) ir filtrs - uzgalis, kas ir domāts īstiem ceļotājiem. Garšīgs un veselīgs ūdens pa zemām cenām. Gludens korpuss un patīkama zila krāsa. Uzticami atdala piemaisījumus no udens, visa resursa laikā. Aquaphor B-300 nodrošina ūdens attīrīšanu no aktīva hlora, pesticīdiem, smagiem metāliem un citiem kaitīgiem piemaisījumiem. Priekš ērtākas tira ūdens uzņemšanas filtrs ir aprīkots ar ērtu un elastīgu krānu. Satur aktīvu jonu sudrabu, kas dinamiski ietverts Akvalen šķiedrā . Pateicoties šķiedru un granulu sorbentu unikālai kombinācijai filtrs- krāna uzgalis B300 (baktericīds) dziļi attīra ūdeni, neskatoties uz mazo izmēru. Samazina cietu sālu saturu.  Aizsardzība pret vīrusiem un baktērijām.
Uz vienu dienu, pat ar nakšņošanu, uz pikniku var paņemt līdzi tīru ūdeni pietiekamā daudzumā, tad uz ilgāku, vairāku dienu pārgājienu, ūdeni nepieciešams meklēt uz vietas. Tapēc, lai nesaslimtu ar kādu infekcijas slimību, ūdeni, uzņemot no apšaubāmiem avotiem, to nepieciešams filtrēt. Tāpat tas attiecas uz katastrofālajām zonām, kur ūdens padeve ir bojāta un dabiskie avoti ir piesārņoti. Lai netērētu laiku uz paštaisītu filtru izgatavošanu, daudz ērtāk, praktiskāk un drošāk ir veikt ūdens attīrīšanu ar filtru Aquaphor Universal.
Aquaphor Universal ir paredzēts dzeramā ūdens attīrīšanai mājsaimniecībā vai ūdens attīrīšanai, kas ņemts no dabīgiem avotiem. Tomēr, ja ūdens tiek attīrīts no dabiskā rezervuāra (nav pilsētas ūdens), pirms to izmantošanas, nepieciešams ūdeni izvārīt. Filtrs "Aquaphor Universal" sastāv no maināmā baktericīda filtrējošā moduļa Aquaphor B300B un komplekta uzgalis kā arī tā piederumi. Filtrs ir kompakts un ērts lietošanā.
 

Sorbcijas moduļa vide ir oglekļa bloks, kas ir izstrādāts no aktīvas ogles granulām un Aqualen škiedrām.


Smalka attīrīšana un baktericīda aizasrīdzība tiek veikta, pateicoties poru nelielam izmēram un aktīvam jonu sudrabam ar kuru ir modificēta šķiedra Aqualen.
Pateicoties Aqualen zīmola unikāliem šķiedrveida sorbcijas materiāliem, kombinācijā ar labākajiem aktivo ogļu zīmoliem, maināmais modulis B100-25 droši un neatgriežami aiztur ne tikai organisko savienojumu un smagos metālus, bet arī citus kaitīgus piemaisijuma veidus. 


Sorbcijas maisījums ogleķļa filtra (pa kreisi) un AQUPHOR filtra pa labi.

Lai apturētu baktēriju augšanu tiek izmantota, šķiedras AQUALEN modifikācija, kas satur, fiksēto matricā sudraba sorbentu. Pateicoties AQUALENT zīmola unikālam, šķiedrveida sorbcijas materiāliem, kombinācijā ar labākiem aktīvās ogles zīmoliem, maināmais modulis Maxfor droši un neatgriežami aptur, netikai organiskus savienojumus un smagos metālus, ber arī cita veida, kaitīgus piemaisījuma veidus. 

Filtra-uzgaļa priekšrocības:
 • pieslēdzas gandrīz pie jebkura krāna;
 • kompakts, Aquaphor B300 aizņem ļoti maz vietas;
 • ideāls ceļošanai;
 • garšīgs un veselīgs ūdens par zemu cenu;
 • perfekti atdala piesārņojumus visā tam paredzētā resursa garumā
Filtra resurss:
 • Pilsētas ūdenim ir 1000 l
 • Dabiskiem rezervuāriem 250-300 l
 • Ražotspēja 0,3 l/min
Atdalāmie piesārņojumi:
 • Hlors 100%
 • Pesticīdi 95%
 • Smagiem metāli 98%
 • Naftas produkti 95%
 • Baktērijas 99%