Biokeramikas kārtridžs Blue Filters AC-IL-BIO (bluefilters)

Bluefiltrs jauna līnijas kasetne AC-IL-BIO ir strukturēšanas modulis, kas piedod ūdens molekulām pareizo formu, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka ķermeņa absorbciju ar ūdenī. Ar ūdens molekulas strukturēšanas palīdzību, tie spēj labāk un efektīvāk nonākt saskarē ar cilvēka ķermeņa šūnām un pārvadāt vairāk minerālvielu, vitamīnu un mikroelementu.
Tālāk ...

Bluefiltra jauna līnijas kasetne AC-IL-BIO ir strukturēšanas modulis, kas dod ūdens molekulām pareizo formu, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka ķermeņa absorbciju ūdenī. Arī ūdens molekulas strukturēšanas dēļ tie spēj labāk un efektīvāk nonākt saskarē ar cilvēka ķermeņa šūnām un pārvadāt vairāk minerālvielu, vitamīnu un mikroelementu.
  • maks. darba spiediens: 8,5 bar
  • darba temperatūra: 2-38º C
  • maksimālā plūsma: 1 Gal / min (3,8 l / min)
  • savienojums: 1/4 collas
  • uzstādīšana pēc RO membrānas.
Tūrmalīna keramikas bumbas izstaro FIR starojumu (Far infrasarkano staru - radiāciju tālā infrasarkanajā spektra apgabalā), kas izraisa rezonanci ar ūdens daļiņām un organiskām daļiņām. Ūdens daļiņas un FIR viļņu garums nonāk rezonansē, veidojot daļiņu svārstību amplitūdas palielināšanu. Tas samazina ūdens un minerālvielu daļiņu grupu struktūras izturību, kā rezultātā dažas no šīm vielām izplūst ārā. Līdz ar to,atbrīvotie minerāli uzlabo ūdens garšu un smaku.

Papildi ar pozitīvajām organoleptiskajām īpašībām, FIR staru emisijai ir pozitīva ietekme uz daudziem citiem procesiem, kas ir nozīmīgi dzīviem organismiem.

FIR staru īpašības:
- uzlabot ūdens garšu un smaržu,
- aktivizēt vielmaiņu cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem
- palielina skābekļa šķīdību,
- iznīcina anjonus, aktivizē dabiskās ārstnieciskās īpašības un uzlabo imunitāti,

 
Modelis garums (collas) diametrs (collas) maks. plūsma (l/min) produktivitāte * (litrs)  spiediena samazinājums (bar)
AC-IL-BIO 9 7/8 2 3,8 - 0,2