Aquaphor Mīkstinošās kolonnas SF 1665 Triplex (CLACK vadības vārsts)

0.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
SF TRIPLEX sērijas aprīkojums ir ūdens mīkstināšanas aprīkojums tehnoloģiskām un dzeršanas vajadzībām. Tas spēj samazināt ūdens cietību un dzelzs saturu.
RAŽOŠANĀS
Lai atjaunotu filtra materiālu (jonu sveķi), izmanto reaģentu (NaCl vai sāls tabletes). Notekūdeņus, kas rodas iekārtu reģenerācijas laikā SF TRIPLEX, var tieši novadīt bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas iekārtā. SF TRIPLEX sastāv no 3 filtru kolonnām, 3 vadības blokiem un 3 sāls tvertnēm. Filtru kolonnas ir piepildītas ar jonu apmaiņas sveķiem (katjonu), kas samazina dzelzs stingrību un koncentrāciju ūdenī. Vadības bloki veic automātisku reģenerāciju. Sālījuma tvertni piepilda ar reaģentu (NaCl, sāls tabletes) sveķu reģenerācijai. Filtra materiāla veiktspēju aprēķina atkarībā no darvas daudzuma un neapstrādātā ūdens kvalitātes.
FILTRU PĀRVALDĪBA
SF TRIPLEX ir aprīkots ar Clack CI vadības blokiem ar integrētu plūsmas mērītāju, kas reģenerē filtru barotnes atbilstoši plūsmas ātrumam. Vadības bloks saglabā visu informāciju strāvas padeves pārtraukuma gadījumā. Iekārtai ir daudz parametru, kurus var pielāgot atkarībā no vajadzībām, piemēram, mazgāšanas laiks, biežums, reaģenta patēriņš utt. Jūs varat mainīt ūdens cietību.
IEKĀRTU APRŪPE
Lai gan aprīkojums reģenerācijai izmanto sāļus, dzeramo un citām cilvēku vajadzībām ir droši lietot filtrētu ūdeni. Ir nepieciešams nodrošināt elektrības piegādi (vienu izvadi), kanalizācijas sistēmu un ienākošā / izejošā ūdens piegādi ar minimālo spiedienu 2,5 bar.
IETEIKUMI
Ieteikums! Pirms aprīkojuma izvēles ieteicams pārbaudīt neapstrādāta ūdens ķīmisko sastāvu. Ieteikums! Pirms ūdens filtra ir vēlams uzstādīt mehānisko filtru, lai nodrošinātu ilgu iekārtas kalpošanas laiku.