Ūdens filtri
Preču grozs: Preču skaits : 0
Summa : 0.00 €


My status Skype: akvafors
ICQ: 601376715
  Email: akvafors@akvafors.lv
Tel: 67370583
(+371) 22336877Jaunums
Ūdens filtrs - krūze Akvafors Ultra
13.00 €  10.50 €


Nokia mobilie telefoniNokia mobilie telefoni
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas


Top.LV
Latvijas Reitingi
Pērciet ūdens filtrus ar InCredit Group

Kredītu kompānija SIA InCREDIT GROUP

 
Kredītu un līzinga kompānija SIA InCREDIT GROUP ir reģistrēta 2010.gada 16.jūlijā. Kompānija ir saņēmusi Latvijas Republikas Ekonomikas Ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra kreditēšanas licenci jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Pateicoties plašam un izdevīgam kreditēšanas pakalpojumu spektram,Līzinga un kredītu kompānija InCREDIT GROUP īsā laikā ir kļuvusi par vienu no klientu iecienītākajām un vadošajām kredītu kompānijām Latvijā.

 

Sākot ar 2010.gada septembri, InCREDIT GROUP piedāvājuma klāstā ir dažāda veida ātrie kredītiaizdevumi bez ķīlasgan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Tieši kredītu piedāvājumu dažādība ir būtiska uzņēmuma priekšrocība, jo tas spēj saviem klientiem sniegt tikpat kā neierobežotas aizdevuma saņemšanas iespējas dažādām vajadzībām par visizdevīgākajām procentu likmēm.

 

Līzinga un kredītu kompānijas InCREDIT GROUP viens no galvenajiem uzdevumiem ir būt vispieejamākajiem saviem klientiem, lai klienti jebkuru no kredītu veidiem varētu noformēt ērti un ātri. Kompānija nodrošina ne tikai īstermiņa un ilgtermiņa naudas ātros aizdevumus internetā, bet arī izdevīgus patēriņa kredītus precēm un pakalpojumiem, kā arī ātru kredītu auto iegādei, kuru iespējams noformēt jebkurā kreditēšanas centrā visos Latvijas reģionos vai pie mūsusadarbības partneriem visās lielākajās Latvijas pilsētās. InCREDIT GROUP regulāri rīko arī dažādas bezprocentu kredītu akcijas.

 

Plašāk raksturojot, mēs piedāvājam ērtus un izdevīgus kredītus mēbelēm, sadzīves tehnikai, mobilajiem telefoniem, izglītībai, medicīnas pakalpojumiem, tai skaitā stomatoloģijai, tūrisma ceļojumiem, automašīnas iegādei, dažādiem steidzamiem maksājumiem un citu mērķu apmaksai.

 

Jāpiebilst, ka līzinga un kredītu kompānijas InCREDIT GROUP viens no lielākajiem veiksmīgas darbības balstiem ir tās līdzīpašniece - Rietumu Banka (51%) ar savu pieredzes mantojumu, kas ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā un viena no pirmajām Latvijas privātajām bankām ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Baltijas, Eiropas un NVS valstīs - ar pārstāvniecībām Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Francijā un Rumānijā.

 

8 galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties InCREDIT GROUP

Kopsavilkumā minēsim svarīgāko, kāpēc izvēlēties kredītu kompāniju InCREDIT GROUP par savu sadarbības un uzticamo partneri:

  1. dažādi ātro kredītu veidi dažādām vajadzībām ar vienām no visizdevīgākajām procentu likmēm;
  2. naudas aizdevumi no 100 EUR līdz 5000 EURpreču un pakalpojumu aizdevumi no 70 EUR līdz 5000 EUR, ar termiņu līdz 4 gadiem;
  3. kredīts auto iegādei līdz pat 25000 EUR , ar termiņu līdz 5 gadiem;
  4. regulāras akcijas, kuru laikā ir pieejami bezprocentu patēriņa kredīti līdz pat vienam gadam;
  5. var izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (2 nedēļu robežās);
  6. ērti sasniedzama visā Latvijā;
  7. pastāvīgajiem klientiem - īpaši piedāvājumi;
  8. un ne mazāk svarīgi - par ātrāk apmaksātu kredītu soda nauda nav jāmaksā, turklāt atmaksājot ātrāk savu aizdevumu Jūs ietaupīsiet uz procentu likmēm;
 

InCREDIT GROUP ātrie kredīti bez ķīlas ir Jūsu rīcībā!

Uzmanību!
Kredīta noformēšanai nepieciešams, lai Jūs ierastos uz mūsu ofisu Kr.Valdemāra ielā 95 ar personu apliecinošu dokumentu.
Pēc rēķina izrakstīšanas, Jūs dodaties uz tuvāko InCredit Group filiāli, lai noformētu kredītu.