Ultrafiltrācija Aquaphor Ultra 3.2 m3/h

Ultra 3.2 - Ūdens attīrīšana no mehāniskām daļiņām, ar izmēru mazāk par 0,01 mikroniem.
Tālāk ...

0.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Ultra 3.2 - Ūdens attīrīšana no mehāniskām daļiņām, ar izmēru mazāk par 0,01 mikroniem. Sistēma filtrē jebkurus redzamos nokrišņus un piemaisījumus duļķainību, koloidus dzelzs, organiskās makromolekulas, piemēram, humīnskābes (humates), baktērijas, vīrusi (vīrusa izmērs ir no 12 līdz 300 nm.), lamblia cistas un citi zarnu parazīti.
Aquaphor Ultra ultrafiltrācijas sistēma ir piemērojama vienmēr, kad nepieciešams nodrošināt augstākās kvalitātes ūdeni. Nemainot sāls sastāvu, tā spēj nodrošināt visaugstākās organoleptiskās īpašības, piemēram, krāsu un duļķainību, kā arī izslēgt patogēnos mikroorganismus iekļūšanai attīrītajā ūdenī, stāvot ceļā kā nepārvarams šķērslis.
Ultrafiltrācijas tehnoloģija nodrošina fizisku barjeru pret mikroorganismiem un suspendētām daļiņām dzeramā ūdens gadījumā. Turklāt ultrafiltrāciju izmanto, lai attīrītu ūdeni no atklātiem avotiem, jūras ūdeni un ūdeni, kas ir izturējis bioloģisko apstrādi pretējās osmozes sistēmās vai citās membrānas sistēmās (piemēram, elektrodialīzes vienības).
Ultra 3.2 sistēmu priekšrocības:
  • Ne mazāk kā 5 nanometru daļiņu noņemšana, kas ir tūkstoš reižu augstāka nekā augstākās kvalitātes uzlādes vai kārtridžu filtri;
  • Vīrusu un baktēriju noņemšana, neizmantojot reaģentus;
  • Duļķainuma un krāsas noņemšana, saglabājot ūdens dabīgo minerālu sastāvu, neizmantojot koagulantus un flokulantus;
  • Ultra kontrolieris un sensoru komplekts automātiski pielāgo filtru jūsu ūdenim un veic savlaicīgu mazgāšanu;
  • Lieljaudas membrāna ilgst ilgāk, jo tā izturēs agresīvākās mazgāšanas.
Kā tas strādā: