Crystal Eco (Mikrofiltrācija)

136.00 € 110.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Aquaphor Crystal — tas ir moderns un ergonomisks „slim” dizains, ātra darbība un dzeramā ūdens kvalitatīva attīrīšana. Lielāks daudzums sorbentu paaugstina filtra moduļu darbības ilgumu un efektivitāti. Crystal filtra papildu priekšrocības: pateicoties īpašiem stiprinājumiem, moduļu nomaiņai nepieciešams minimāls laiks un spēks. Turklāt modulis tiek nomainīts kopā ar visu korpusu, kas novērš baktēriju iekļūšanu filtrā maiņas laikā.
RAKSTUROJUMS
Izmērs: 26,0x9,0x34,0 cm
Resurss: 8000 l
Filtrācijas ātrums: 2,5 l/min
Darba temperatūra no 5 līdz 40 °С.
MAINĀMIE MODUĻI
K3 - Maināmais modulis ūdens priekšattīrīšanai. Tiek izmantots Aquaphor sistēmās ar atsevišķu krānu. Atdala kaitīgos piemaisījumus, tostarp duļķes, hloru, smagos metālus un organiskos savienojumus. Kasetne maināma kopā ar korpusu, kas nodrošina bakteriostatiskumu.
K7B - Maināmais modulis ūdens dziļai attīrīšanai. Tiek izmantots Aquaphor sistēmās ar atsevišķu krānu. Atdala kaitīgos piemaisījumus, tostarp duļķes, hloru, smagos metālus un organiskos savienojumus. Kasetne maināma kopā ar korpusu, kas nodrošina bakteriostatiskumu.
K7 - Maināmais modulis ūdens galīgai attīrīšanai. Tiek izmantots Aquaphor sistēmās ar atsevišķu krānu. Atdala kaitīgos piemaisījumus, tostarp duļķes, hloru, smagos metālus, organiskos savienojumus un baktērijas. Kasetne maināma kopā ar korpusu, kas nodrošina bakteriostatiskumu.