Osmo RO sistēma Aquaphor Crystal B (Osmo-B-50K Ver.4)

Aquaphor Osmo-Kristall 50 isp. 4 efektīvi mīkstina ūdeni. Unikāla puscaurlaidīga membrāna kopā ar ogļu moduļiem ar Aqualen nodrošina ultrasmalku ūdens attīrīšanu, likvidējot bīstamos piemaisījumus līdz 0,0005 mikronu lielumam, tādus kā aktīvais hlors, smagie metāli, rūsa, nitrāti, pesticīdi. Ar filtru attīrīto garšīgu un noderīgu ūdeni rekomendē bērnu barības gatavošanai.
Aquaphor Osmo-Kristall 50 isp. 4 kārtridžu nomaiņu veic kopā ar korpusu ar vienu kustību, kas papildus aizsargā no baktērijām un vīrusiem. Filtrēšanas sistēmā ietilpst uzkrāšanas bāka, aptuveni 8 litri, un kondicionēšanas bloks.
Tālāk ...

250.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
Paaugsināts sorbenta saturs.Viena ūdens filtrā apvienoti karbonoblok un osmozes principa tehnoloģija. Satur jonu apmaiņu šķiedru Akvalen. Komplektēts ar atsevišķu krānu tīram ūdenim Izturīgs korpuss no stīklas plastika. Filtru ievieto taisni ūdensapgādes maģistrālē, atrodas zem izlietnes - ieņem maz vietas. Ražotspēja: 190 l/diennaktis Noraidāmie piesārņojumi: aktīvs hlors, hlorīdi, sul'fati – 100% kalcijs, magnijs, dzelzs, mangāns – 100% nitrāti – 50% kopīga mineralizācija – 99% organiski piemaisījumi – 100%