Aquaphor SF 713 Ūdens mīkstinātāji (cietība, dzelzs) 0.9 m3/st

Akvafor SF 713 atrisina vairākas problēmas, kas saistītas ar cietības sāļu klātbūtni ūdenī.
Ūdens mīkstināšanas sistēmu pamatā ir filtrēšanas materiāls - jonu apmaiņas sveķi, kas spēj mainīt jonus ar šķīdumu. Tas aiztur piesārņotājvielu jonus.
Tālāk ...

185.00 €
Iekļaut salīdzināšanā
 Ūdens filtri Akvafor SF - risina vairākas problēmas, kas saistītas ar ūdens cietību:  
  •  Novērš nogulšņu veidošanos karstā ūdenī un apkures sistemās, kā arī kaļķakmens veidašanos uz santehnikas iekārtām;
  •  Padara drošas uzsildīšanas ierīces, ieslēdzot tādu mājsaimniecības tehniku, kā veļas mašīnas un trauku mazgājamās mašīnas;
  •  Ļauj ekonomēt mazgājamos līdzekļus - pulverus un šampūnus.
SF sērijas ūdens attīrīšanas princips balstās ar aizstāšanu no magnija un kalcija joniem uz nātrija joniem, ar jonu apmaiņas sveķu palīdzību. Filtra darbība ir pilnībā automatizēta, reģenerācija notiek pateicoties pārtikas sāls daudzumam, kas paredzēts sveķu skalošanai. Mikroprocesors kontrolē ūdens patēriņu un veic filtrācijas atjaunošanu, gadījumā ja tas ir steidzami vai automātiski Jums ērtā laikā. Filtrs neprasa lielu uzmanību, ir nepieciešams dažas reizes mēnesī atcerēties iebērt sāli tvertnē.
Lai optimizētu filtra darbības procesu (samazināt filtra slodzi, ja tas ir pārslogots vai izmantot ūdens skalošanai), vajadzētu izmantot uzkrāšanas tvertnes un citus papildus aprīkojumus.

Korpusa sastāvdaļas:
  • Filtra korpuss. Sastāv no stikla šķiedras, bez savienojuma vietām, kas nodrošina izturīgumu un nerada materiāla sairšanu. Filtrējošā kolonna ir cilindrveida ar kupolu augšpusē un apakšā. Korpuss ir ievietots stabilā pamatnē. Kolonnas augšpusē ir kakliņš uz kura uzmontējams vadības vārsts un ieberams, izberams filtrējošais materiāls.
  •  RUNXIN vadības vārsts ar reģenerāciju.
  • Drenāžas sadales sistēma(DPS) sastāv no vertikālas caurules, diviem caurumotiem filtra vāciņiem – augšā un apakšā, kuri strādājošā kolonnā novērš filtrējošā materiāla izskalošanos.
  • Filtrējošo materiālu izvēlās izvērtējot laboratorijas ūdens analīžu rezultātus.
  • Atbalsta grants slānis uz kura liek filtrējošo materiālu. Kopējais iebērums korpusā ir 2/3 no korpusa tilpuma. Pārējā brīvā tilpuma daļa vajadzīga, lai varētu efektīgi izskalot un atjaunot filtrējošo materiālu.
  • Sāls bāka, lai ar tās palīdzību atjaunotu filtrējošo materiālu.