Ūdens filtri
Preču grozs: Preču skaits : 0
Summa : 0.00 €


My status Skype: akvafors
ICQ: 601376715
  Email: akvafors@akvafors.lv
Tel: 67370583
(+371) 22336877Jaunums
Ūdens filtrs - krūze Akvafors Ultra
13.00 €  10.50 €


Nokia mobilie telefoniNokia mobilie telefoni
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas


Top.LV
Latvijas Reitingi
Ūdens filtri ar atsevišķu ūdens krānu | Aquaphor Osmozes klīrenss
Pastāsti draugiem:    
Nosaukums: Aquaphor DWM 101S (Osmo Morion M)Aquaphor DWM 101S (Osmo Morion M)
285.00 €   187.00 €


Aquaphor DWM 101S (Osmo Morion) 


► Pilnīga ūdens attīrīšana un mīkstināšana


► Ūdens mineralizācija


► Darbojas zema ūdens spiediena apstākļos


► Ērta izmantošana 

DWM 101 (Morion) ir ideāls lēmums dzeramā kvalitatīvai ūdens attīrīšanai pateicoties UltraTeck (USA) osmozes membrānas un pagatavoto pēc karbon-bloka tehnoloģijas Aquaphor sorbējošo moduļu kombinācijai. Mūsdienīgs krāns ar keramisku pāri padara filtra izmantošanu par ļoti vienkāršu: tīrs ūdens ir pieejams Jums un Jūsu tuviniekiem bez papildus pūlēm jebkurā laikā visu diennakti. Kārtridžu mainīšana nepieprasa nedz pūles, nedz speciālu instrumentu. Vienkārši uzspiediet spiedpogu un pagrieziet moduli ar vieglu rokas kustību. 


DWM 101 attīra ūdeni no:


• aktīvā hlora


• kalcija sāļiem


• rūsas


• nitrātiem


• svina


• baktērijām


• organiskiem piemaisījumiem


• naftas produktiem


• fenola


• smagiem metāliemKā tas darbojas?

Tehniskais raksturojums: 

• Izmēri (Garums х Augstums х Platums) - 371 х 420 х 190 mm 

• Minimālais spiediens tīklā - 1,5 atm 

• Darba temperatūra - 5 - 30 °C 

• Massa - 6,2 kg 

• Maksimālā ražotspēja - 15,6 l/stundā.


Komplektācija:


1) Iemontēta korpusā uzkrāšanas tvertne Paredzēta attīrīta pēc osmozes tehnoloģijas ūdens glabāšanai. Lai tīrs ūdens vienmēr būtu pieejams, filtru sistēmā ir iekļauta uzkrāšanas tvertne, kas kompensē osmotiskas membrānas zemo ražotspēju. 

2) Maiņas filtrējošais modulis К5. Pazemina aktīvā hlora, smago metālu un organisko vielu saturu. Pateicoties augstai materiāla hidrofililātei efektīvi filtrē nešķīstošos piemaisījumus izmēros līdz 5 mikroniem, tostarp dzelzs hidroksīdu. Dziļa sorbcijas dzeramā ūdens pirmsattīrīšana. Nešķīstošie mehāniskie piemaisījumi izmēros līdz 5 mikroniem paliek maiņas moduļa iekšpusē. Dotā moduļa aizstāšanu ieteicams veikt reizi 3-4 mēnešos. Gadījumā, ja ūdens sastāvā ir liels daudzums mehānisko piemaisījumu, ir rekomendējama nomaiņa 1-2 mēnešos. 

3) Maiņu filtrējošais modulis К2 Pateicoties pulverveida un šķiedrainu sorbentu optimālai attiecībai efektīvi noraida aktīvu hloru, smago metālu jonus un organiskās vielas. Pagatavots pēc karbonbloka tehnoloģijas un ir filtrējoša matrica ar paaugstinātu aktivētās kokosu ogles un jonu apmaiņu šķiedras akvalena saturu. Satur baktericīda mikrokristālisko sudrabu. Dotā moduļa aizstāšanu ieteicams reizi 3-4 mēnešos.

4) Reversās osmozes membrāna TFC-50 Reversā osmoze – tas ir ūdens attīrīšanas veids, kad ūdens iziet caur speciālu puscaurlaidīgu membrānu. Mazais poru izmērs un īpaša fizioķīmiska membrānas uzbūve ļauj iekļūt caur membrānu tikai ūdens molekulām. Pārējiem piemaisījumiem membrāna kļūst par nepārvaramu šķērsli. Tādējādi, tecot caur reversās osmozes membrānu, dzeramais ūdens pilnībā atbrīvojas no visiem piemaisījumiem, topot par ideāli tīru. Dotā moduļa aizstāšanu rekomendē veikt reizi 2-3 gados. 

5) Maiņas filtrējošais modulis К7M Efektīvi un pilnībā noraida pat kaitīgu piemaisījumu mikrodaudzumu, tostarp aktīvo hloru, smagos metālus un organiskās vielas, kā arī piesātina ūdeni ar minerālvielām. Dotā moduļa aizstāšana ir rekomendēta reizi gadā.


 


 
Aquaphor DWM 101S (Osmo Morion M)-


 - Aquaphor DWM 101S (Osmo Morion M)


 - Aquaphor DWM 101S (Osmo Morion M)


 - Aquaphor DWM 101S (Osmo Morion M)

Piederumi
Maiņas filtra kartridžs K2
13.00 €
Maiņas modulis K5
13.00 €
K7M Mineralizātors RO sistēmai Morion M
17.00 €
Mūsdienu jaucējkrāns tīram ūdenim.
30.00 €
RO Membrane elements priekš Aquaphor OSMO Crystal, 50gpd
53.00 €